Spodnie i spodenki

Pewnie nie jeden z was rozpoczynając przygodę z rowerami spotkał się z dyskomfortem i  uczuciem bólu w okolicach swoich 4 liter. To naturalne, bo ponad połowa ciężaru naszego ciała spoczywa na siodełku. Aby temu zapobiec radzimy zaopatrzyć się w spodenki rowerowe. To na jakie się zdecydujemy będzie zależeć od stylu jazdy oraz waszego roweru. Osoby jeżdżące na szosie prawdopodobnie skłonią się ku kupie wersji obcisłej. Jeśli natomiast jeździmy głównie po mieście lub udajemy się na dłuższe trasy powinniśmy poszukać spodenek, które krojem będą przypominały zwykłe szorty. Spodenki rowerowe powinny być uszyte z bardzo wytrzymałego  i jednocześnie przewiewnego materiału. W trakcie jazdy nasze nogi wykonują tysiące ruchów i o obtarcia nie jest trudno.

Spodnie i spodenki Znaleziono 42 produktów.

na stronie

Wyświetlane 1 - 36 z 42 pozycji