1. Postanowienia ogólne

2. Administratorem danych osobowych Klientów w rozumieniu Ustawy OODO jest: Miastorowerow.pl z siedziba w; 39-200 Dębica, Drogowców 8, identyfikująca się numerem NIP: 8722055032

3. Usługodawca przetwarza dane osobowe zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa polskiego oraz przestrzega zasad ochrony prywatności Klientów przewidzianych Ustawą OODO.

1. Definicje

1. Administrator -

5. Serwis - oznacza stronę internetową lub aplikację, pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy, działający w domenie www.Miastorowerow.pl.pl.

6. Urządzenie - oznacza elektroniczne urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do Serwisu.

7. Użytkownik - oznacza  podmiot, na rzecz którego zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną.

1. Dostosowania i konfiguracji serwisu Miastorowerow.pl.pl

1. dostosowania zawartości Serwisu do preferencji Użytkownika

2. rozpoznania urządzenia Użytkownika Serwisu oraz jego lokalizację i odpowiednio wyświetlenia strony internetowej, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb;

3. zapamiętania ustawień wybranych przez Użytkownika np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik,

4. zapamiętania historii odwiedzonych stron w serwisie w celu rekomendacji treści,

2. Uwierzytelniania użytkownika w Serwisie i utrzymania sesji użytkownika w serwisie

1. utrzymania sesji Użytkownika Serwis), dzięki której Użytkownik nie musi ponownie wpisywać loginu i hasła przy odświeżaniu i przejściu do kolejnej podstrony

2. poprawnej konfiguracji wybranych funkcji Serwisu, umożliwiając w szczególności weryfikację autentyczności sesji przeglądarki.

3. Realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności Serwisu :

1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych Serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry Urządzenia Użytkownika.

2. poprawnej obsługi programu partnerskiego, umożliwiając w szczególności weryfikację źródeł przekierowań Użytkowników na strony internetowe Serwisu.

4. Analiz i badań statystyk oglądalności

1. tworzenia anonimowych statystyk, w celu poznania w jaki sposób Użytkownicy korzystają z Serwisu i na tej podstawie dokonywać ulepszeń i modyfikacji.

5. Zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności serwisu

1. zbierania ogólnych i anonimowych danych statycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych np.  Google Analytics,

2. prezentowania reklam dostosowanych do preferencji Użytkownika ,

3. wykorzystania funkcji interaktywnych w celu popularyzacji serwisu za pomocą serwisów społecznościowych:

1. Facebook.com

2. Instagram.com

V. Przetwarzanie danych osobowych

1. Administrator danych przetwarza dane osobowe użytkowników w celu i zakresie niezbędnym dla korzystania przez nich z Serwisu.

2. Administrator może przetwarzać dane użytkowników w celach marketingowych o ile użytkownik wyrazi na to odrębną zgodę.

3. Użytkownikowi przysługuje prawo uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem przepisów prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

4. Administrator danych zastrzega sobie prawo do odmowy usunięcia danych użytkownika, jeżeli ich zachowanie jest niezbędne w celu realizacji roszczeń lub jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.

5. Do danych osobowych zbieranych przez Administratora danych mają bezpośredni dostęp jedynie upoważnieni pracownicy lub współpracownicy Administratora danych oraz uprawnione osoby zajmujące się obsługą Serwisu, którym zostały udzielone stosowne pełnomocnictwa.

6. Dane osobowe użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.

7. Administrator danych oświadcza, że przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane osobowe użytkowników przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, utratą czy uszkodzeniem.