Rower elektryczny 28" ECOBIKE CITY L GRAY Altus 7 bieg 19" grafit + 13Ah LG

Poznaj nowe oblicze serii City – odświeżyliśmy design, zastosowaliśmy lepsze części i wprowadziliśmy nowe funkcje!

Wykorzystaliśmy wszystkie zalety miejskiego roweru z klasyczną nisko opadającą ramą i dodaliśmy to, na czym znamy się najlepiej – wspomaganie elektryczne. Stworzyliśmy w ten sposób idealną propozycję dla wszystkich, którzy miasto zdobywają przede wszystkim na dwóch kołach. I cenią sobie komfort w dobrym stylu.

Wygodny sposób wsiadania i wyprostowana pozycja za kierownicą, to najważniejsze atuty, które doceniają użytkownicy rowerów o takiej geometrii ramy, a ich praktyczność doceniają także Panowie.

Nasza „damka” jest jeszcze bardziej komfortowa dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 250W. W oparciu o czujnik ruchu zlokalizowany w korbie, wspomaganie włącza się w trakcie pedałowania i bez wysiłku może rozpędzić rower do 25 km/h, a nowej generacji kontroler zapewnia płynne przyspieszanie bez żadnych szarpnięć. Wspomaganiem możemy zarządzać za pomocą wyświetlacza LED, który pozwala wybrać trzy tryby wspomagania jazdy.

Dodatkowo rower jest wyposażony w manetkę gazu, którą możemy wspomagać się podczas wprowadzania roweru pod górę. Wówczas rower porusza się 6 km/h.

Szeroki wybór wariantów pojemności baterii pozwala skonfigurować rower względem swoich potrzeb.

Aby uczynić jazdę możliwie najbardziej przyjemną, wyposażyliśmy City L w amortyzowany widelec SunTour CR8V , który świetnie tłumi nierówności i miękkie siodło Selle Royal dla maksymalnej wygody. Łatwe przewożenie różnych przedmiotów zapewni praktyczny bagażnik z dodatkowymi gumkami.

Teraz w City L znajdziesz kompletne oświetlenie Spanninga®, które wygodnie uruchomisz jednym przyciskiem panelu sterującego. W nowej odsłonie rower wyposażony jest w bardziej wytrzymałe szprychy Remerx® i nowe opony Mitas Flash Classic. Zmieniliśmy także wkład suportu i błotniki na aluminiowe, aby rower był jeszcze bardziej niezawodny w mieście.

W City zaszło kilka zmian, które z pewnością docenisz:

•    oświetlenie przednie i tylne firmy Spanninga® włączysz teraz jednym przyciskiem na wyświetlaczu

•    zastosowaliśmy bardziej wytrzymałe szprychy i obręcze firmy REMERX®

•    lepsze wybieranie nierówności dzięki szerszym oponom firmy Mitas®

Poza tym wyposażyliśmy City w lepszy wkład suportu, aby rower był niezawodny przez długie lata oraz aluminiowe błotniki, które są lżejsze i lepiej reagują na drgania podczas jazdy na nierównej nawierzchni.

PARAMETRY TECHNICZNE

• Waga 24 kg (aluminium)
  • System panel LED - 3 tryby wspomagania jazdy
  • Maks. obciążenie 125 kg (razem z bagażnikiem)
  • Rama 19 cali aluminium
  • Koło 28 cali, wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy REMERX
  • Opony MITAS Flash CLASSIC 28*1,75
  • Korba PROWHEEL PRO-A42
  • Przerzutki 7 biegów Shimano ALTUS
  • Zawieszenie przód - widelec amortyzowany SunTour CR8V
  • Hamulce podwójne V-brake PROMAX
  • Manetki SHIMANO TOURNEY SL-FT55-7R
  • Kierownica PROMAX HB-T320
  • Sztyca kierownicy PROMAX MQ-525
  • Support Feimin FP-B902W
  • Piasta Joytech 751DSE
  • Siodło Selle Royal Looking Basic
  • Oświetlenie przód - Spanninga KENDO XE tył - Spanninga RL1900XE
  • Wymiary roweru 180 x 62 x 120 cm
  • Średni dystans: 36V13 Ah LG: 60-110 km

WSPOMAGANIE JAZDY

Rower posiada praktyczny wyświetlacz pokazujący stan naładowania baterii. Wyposażony jest w kilka poziomów wspomagania jazdy . Niezawodne przerzutki Shimano gwarantują komfortową jazdę

LEKKA KONSTRUKCJA

Rama roweru wykonana jest z lekkich stopów aluminium, dzięki czemu waży naprawdę niewiele. To nieprawda, że wszystkie rowery elektryczne są ciężkie! Rowery elektryczne EcoBike obalają mit, sprawiając, że pojazd z silnikiem praktycznie nie różni się od tradycyjnego!

BEZOPOROWY SILNIK

Bezszczotkowy i bezoporowy (wyposażony w wolnobieg) silnik elektryczny, dodatkowo wyposażony w czujnika hala,  posiada wystarczającą moc umożliwiającą sprawne poruszanie się w zróżnicowanym terenie i komfort podróży przy długich dystansach.

Rozmiar koła (")
Hamulce
V-brake
Rozmiar ramy