Rower elektryczny 28" ECOBIKE S-CROSS L Acera HT hydr. DAMSKI 19" czarny + LG 10,4Ah

Dobry rower trekkingowy musi łączyć w sobie cechy jednośladów różnych segmentów.

Zwinność szosówek, wygodę i praktyczność roweru miejskiego, a także wytrzymałość rowerów MTB tam, gdzie kończy się asfalt.

I taki właśnie jest S-Cross, jednak za sprawą napędu elektrycznego, jeszcze bliżej mu do doskonałości. Elektryczny rower trekkingowy z niezawodnym silnikiem i mocnymi bateriami zintegrowanymi z ramą, których maksymalny zasięg wynosi do 80 km.

Nominalna moc silnika to 250W, ale jego potencjał dochodzi nawet do 540W mocy maksymalnej.

Bez Twojego wysiłku wspomaganie rozpędzi S-Cross’a do pożądanej prędkości, a wszystko odbywa się płynnie i bez szarpnięć , dzięki nowej generacji kontrolera. Wyświetlacz LCD pozwoli wygodnie sterować wspomaganiem i wskaże wiele przydatnych informacji; posiada także port USB, za pomocą którego można ładować smartfon. Przydać może się również manetka gazu, przy pomocy której uruchomisz asystenta prowadzenia roweru.

S-Cross musi dobrze sprawdzać się wszędzie – w mieście i na trasie; na asfalcie i drodze gruntowej; na krótkich i długich dystansach i być komfortowy we wszelkich warunkach. Jego osprzęt musi być zatem solidny i sprostać dużym wymaganiom.

Właśnie dlatego, na pokładzie nowego S-Crossa znajdziesz teraz:

• nowy widelec przedni SunTour NEX E25 LO, stworzony specjalnie na potrzeby roweru elektrycznego
  • nowy wyświetlacz C5, którego konstrukcja jest bardziej poręczna, a posługiwanie się panelem sterującym przyjemniejsze
  • nowe oświetlenie Spanninga®, którego przednią i tylną lampkę uruchomisz jednym kliknięciem na panelu sterującym

Na tym jednak zmiany się nie kończą – w nowej odsłonie S-Cross posiada bowiem bardziej wytrzymały łańcuch, obręcze i szprychy REMERX®, a przede wszystkim kasetę Shimano®. Wszystko po to, by uczynić rower jeszcze bardziej niezawodnym.

W zestawie znajdziesz także nową ładowarkę. Jej niewielkie rozmiary pozwolą Ci zabrać ją w każdą podróż.

Przekonaj się jak wszechstronny i niezawodny jest S-Cross!

PARAMETRY TECHNICZNE

• Waga 25,5 kg (aluminium)
  • System panel LCD C5 - 6 trybów wspomagania jazdy, wskaźnik, prędkości,dystansu, baterii... z portem USB + manetka gazu,
  • Maks. obciążenie 125 kg (razem z bagażnikiem)
  • Rama 19 cali Hydroformed Aluminium
  • Koło 28 cali, wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy REMERX
  • Opony 28 x 1.75 Schwalbe ENERGIZER PLUS
  • Korba Shimano AFCM371C866CL
  • Przerzutki Przód - Shimano Acera 3 speed Tyl - Shimano Alivio 9 speed
  • Zawieszenie przód - widelec amortyzowany SunTour E-25
  • Hamulce tarczowe hydrauliczne Shimano MT200
  • Manetki Shimano Altus
  • Kierownica PROMAX HB-3188
  • Sztyca kierownicy Promax MA-595S
  • Kaseta Shimano ACSHG2009136
  • Support Feimin FP-B902W
  • Piasta Modus MD-JA159F-DSE-QR
  • Siodło Selle Royal LOOKIN-A200
  • Wymiary roweru 190 x 62 x 120 cm
  • Bateria: 36V 10,4 Ah LG - 50-80 km

WSPOMAGANIE JAZDY

Rower posiada praktyczny wyświetlacz LCD pokazujący stan naładowania baterii. Wyposażony jest w 6 poziomów wspomagania jazdy. Wyświetlacz posiada prędkościomierz , licznik kilometrów.

LEKKA KONSTRUKCJA ORAZ WYDAJNA BATERIA

Rama roweru wykonana jest z lekkich stopów aluminium, dzięki czemu waży naprawdę niewiele. To nieprawda, że wszystkie rowery elektryczne są ciężkie! Rowery elektryczne Ecobike obalają mit, sprawiając, że pojazd z silnikiem praktycznie nie różni się od tradycyjnego! Bateria litowo-jonowa LG zapewnie dalekie dystanse przy stosunkowo niskiej wadze.

BEZOPOROWY SILNIK

Bezszczotkowy i bezoporowy silnik elektryczny, dodatkowo wyposażony w czujnika hala,  posiada wystarczającą moc umożliwiającą sprawne poruszanie się w zróżnicowanym terenie i komfort podróży przy długich dystansach.

Rozmiar koła (")
Hamulce
Tarczowe hydrauliczne
Rozmiar ramy