Kask narciarski POC POCito FORNIX niebieski XS/S

POCito Fornix

POCito Fornix to dziecięca wersja wielokrotnie nagradzanego kasku Fornix.

który umożliwia dostosowanie dopasowania kasku, aby zapewnić, że pozostaje bezpieczny i wygodny w miejscu.

Dzięki zastosowaniu sznurków aramidowych i formowaniu ich razem z wkładką piankową możliwe

było opracowanie lekkiego kasku przy jednoczesnym zachowaniu stabilności strukturalnej i wysokiego poziomu ochrony.

Podobnie jak wszystkie produkty POCito, widoczność jest kluczowym kryterium bezpieczeństwa, a Fornix POCito ma jasny fluorescencyjny pomarańczowy kolor i jest wyposażony w odblaskowe łaty.

Techniczne:

- Kask In-Mold z wkładką EPS.

- Regulowana wentylacja

- Wzmocnienia z mostka aramidowego dla stabilności strukturalnej i rozproszenia energii uderzenia

- System regulacji rozmiaru zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie

- Waga 400 g