Łatki i kleje

Każdemu z nas na pewno zdarzyło się w życiu złapać ,,gumę”. Nie jest to przyjemne doświadczenie. Przebita dętka lubi nas zaskoczyć w najbardziej nieoczekiwanej sytuacji, a to gdy jesteśmy w drodze do pracy, a to na trasie gdzieś pośrodku niczego. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą łatki do dętek, które możesz mieć zawsze przy sobie.

Rozwiń opis kategorii

Naprawa uszkodzonej dętki jest bardzo prostą czynnością, którą rowerzysta może wykonać samodzielnie bez konieczności korzystania z serwisu. Do uszczelniania otworu w dętce służą specjalne łatki dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Część łatek jest samoprzylepna, dzięki czemu można je od razu nakleić na powstały otwór. Jeśli łatka nie jest pokryta klejem fabrycznie należy ją przykleić przy pomocy specjalnego kleju do dętek.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo łatki i kleje niezbędne do naprawy uszkodzonej dętki oraz opon bezdętkowych. Oferujemy łatki w różnych rozmiarach i kształtach, zarówno klasyczne, jak i samoprzylepne.

Oprócz tego w naszym sklepie są dostępne kleje do gumy oraz gotowe zestawy naprawcze wygodne w transporcie i przechowywaniu, w których skład wchodzą łatki samoprzylepne lub łatki i klej, oraz papier ścierny do zmatowienia powierzchni naprawy. Warto dodać, że oferowane przez nas produkty mogą z powodzeniem sprawdzić się w naprawie również innych gumowych przedmiotów np. dmuchanych materacy.

Filtruj według

Wygląda na to, że nie posiadamy tego, czego szukasz.

Spróbuj zmienić zapytanie i wyszukaj ponownie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć