Bagażnik rowerowy 28 KROSS URBANRACK pod sakwy czarny

Bagażnik rowerowy dedykowany do rowerów szosowych i Urban posiadających otwory montażowe w ramie roweru. Posiada przesunięty w dół punkt montażu sakw, co obniża środek ciężkości, podnosząc bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wygodna regulacja pozwala dopasować go do różnych kształtów ram. Dzięki swojej budowie może być stosowany w ramach wyposażonych w hamulce tarczowe. Tylna blacha umożliwia montaż oświetlenia o rozstawie śrub 50-80 mm.

Rozmiar koła: 700C

Materiał: ALU 6061 T6

Wymiary płaskiej części platformy bagażnika: 65x310 mm

Nośność: 18 kg

Mocowanie: tył

Waga: 570 g

Rozmiar
Uniwersalny
tylny
czarny
Montaż
brak informacji
Materiał dominujący
aluminium
Obciążenie maksymalne (kg)
Waga (g)
Długość (cm)
Szerokość (cm)
6.5

Bagażnik rowerowy 28 KROSS URBANRACK pod sakwy czarny

Miejski lekki i wytrzymały bagażnik KROSS URBANRACK Dedykowany do rowerów o rozmiarze koła: 28" Wykonany z aluminium Mocowanie na osi koła pod szybko-zamykacz Ładowność 18 kg Uchwyt...

Od Warszawiak | 2020-03-25 16:47:22

Do jakiego systemu sakw są otwory przy tym bagażniku?

Biuro Obsługi Klienta

Nie mamy w ofercie takich sakw - pasują tam natomiast gumy bagażnikowe z poniższej oferty:

Od Adam | 2019-05-21 13:14:57

Jaki jest rozstaw między otworami montażowymi? Czy bagażnik wejdzie do roweru triban rc500?

Biuro Obsługi Klienta

Tak, bagażnik powinien pasować do modelu Triban RC500.

Strona: 1