Dzwonek HL-RB118 czarny z kompasem

Dzwonek z kompasem

Uniwersalny i praktyczny

Dzwonek rowerowy HL-RB118 z wbudowanym kompasem, to nie tylko gadżet w Twoim rowerze, ale również praktyczny nawigator w trasie.

Odpowiednia słyszalność

Głośny i miły dźwięk

Dzwonek charakteryzuje się głośnym i miłym dzwiękiem dla ucha, który pozwoli rowerzyście podkreślić

swoją obecność w trakcie krótkiej lub długiej jazdy. Sprawdza się wyjątkowo w miastach gdzie ścieżki rowerowe mają styczność z chodnikiem dla pieszych.

Wyposażony w kompas

Wskaże północ

Dzwonek jest przystosowany dla każdego miłośnika rowerowej jazdy w każdym wieku. Średnica aluminiowej czaszy wynosi 40mm. Wyposażony w kompas chroniony pod plastikową osłonką, dzwonek jest w stanie wyznaczyć nam kierunek północny.

Trwały uchwyt

Montaż na kierownicy

Dzwonek posiada trwały uchwyt o średnicy 22,2mm umożliwiający montaż na kierownicy. Waga dzwonka wyposażonego w kompas wynosi 38g.

Materiał
Stal
czarny
Wzór dominujący