Rower 26 KROSS LE GRAND LILLE 1 damski sele-nieb mat 17" 2021

Lille to piękne miasto zlokalizowane w północnej Francji. To także nasz rower przeznaczony dla każdej mieszkanki dużego miasta. Ciągle zabieganej, zawsze działającej na wysokich obrotach. By wyjść ci naprzeciw i odciążyć cię w twoich codziennych obowiązek powstał LeGrand Lille 1. Niezależnie czy gnasz na spotkanie z przyjaciółką w kawiarni, czy pędzisz na ważne spotkanie biznesowe w centrummiasta – rower Lille 1 będzie zawsze przy tobie.

LeGrand Lille 1 to aluminiowa rama ze stalowym widelcem. Takie połączenie zapewnia niską wagę roweru oraz doskonałe właściwości tłumienia drgań pochodzących z nawierzchni o kiepskiej jakości. Przerzutka tylna działająca z 6 biegami pomoże dostosować przełożenie do aktualnego terenu, a dwa hamulce v-brake zatrzymają cię pewnie i skutecznie w każdych warunkach. Wyprostowana pozycja za kierownicą pomoże dostrzec zagrożenia czyhające w mieście, a osłona łańcucha i pełne błotniki ochronią zwiększają bezpieczeństwo i chronią przed zachlapaniem.

Wyposażyliśmy LeGrand Lille 1 w bagażnik tylny ułatwiający przewożenie dodatkowych rzeczy oraz podpórkę pomagającą ustawić rower podczas przerwy na wypicie kawy w kawiarni.

Rama i widelec

WYKOŃCZENIE LAKIERU MATOWY