KASK NARCIARSKI POC FRONIX M/L

Wielokrotnie nagradzany Fornix to lekki, dobrze wentylowany kask.

było opracowanie lekkiego kasku o zaawansowanej stabilności strukturalnej i wysokim poziomie ochrony przed zderzeniem.

Aramid działa również w celu poprawy ochrony przed przenikaniem przez ostre przedmioty.

Fornix jest bardzo lekki i dobrze wentylowany. Prosty system regulacji rozmiaru umożliwia dostosowanie dopasowania kasku, tak aby pozostawał bezpieczny i wygodnie na miejscu.

Kompatybilność z goglami jest niezbędna w kasku do jazdy na nartach górskich i snowboardzie, a Fornix ma precyzyjne dopasowanie do okularów POC,

stały pasek do gogli i ukierunkowane kanały wentylacyjne gwarantują, że wzrok nie jest zakłócany przez parę lub zaparowanie.

Techniczne:

- Kask In-Mold z wkładką EPS

- Bardzo lekki

- Regulowana wentylacja

- Precyzyjne dopasowanie z okularami POC

- System regulacji rozmiaru dla wygodnego i osobistego dopasowania

- Waga 420g

CERTYFIKACJE EN 1077-B, ASTM 2040

Rozmiar
M/L

KASK NARCIARSKI POC FRONIX M/L

Wielokrotnie nagradzany Fornix to lekki, dobrze wentylowany kask.  Dzięki zastosowaniu splotu aramidowego i formowaniu go razem z piankową wyściółką możliwe  było opracowanie lekkiego kasku o...