Licznik rowerowy KELLYS ReckON przewodowy czarny

Licznik przewodowy

Precyzyjny pomiar wartości

Kupując taki licznik, nie musimy tracić czasu na parowanie go z odbiornikiem (co także nie trwa zbyt dużo czasu), natomiast nieco dłużej zajmie nam jego zapięcie lub odpięcie po zakończeniu jazdy. Dobry licznik rowerowy przewodowy nie będzie się różnił funkcjami od modelu bezprzewodowego. Jedną z korzyści z zastosowania takiego licznika, jest nieco dłuższy czas działania na baterii – urządzenie nie traci energii na łączenie się z nadajnikiem.

Gwarancja jakości

Renomowana firma KELLY’S

Kelly's to połączenie amerykańskiego i słowackiego know-how, planowania, rozwiązań technicznych, logistyki, modnych trendów, pracowitości i precyzji. Firma bazuje na ponad 15 letnim doświadczeniu ludzi, którzy zajmują się produkcją i sprzedażą rowerów, oraz akcesorii do nich.

Czytelny, dwudzielny wyświetlacz LCD

Automatyczny start/ stop

Klik. I robisz co chcesz

Obsługa jednym przyciskiem

Obsługa jednym przyciskiem znacznie ułatwia korzystanie z licznika. Takie proste użycie znacznie zmniejsza napięcie, oraz niepotrzebny stres związany z ustawianiem urządzenia, które w odróżnieniu do liczników ustawianych wieloma przyciskami staje się nagminne.

Funkcje licznika:

- prędkość- dystans dzienny (DST)

- dystans całkowity (ODO)

- czas jazdy (TM)

- prędkość maksymalna (MXS)

- cyfrowy zegar

- średnia prędkość

- scan ( dla funkcji DST, MXS, AVS, TM)

- porównanie prędkości aktualnej i średniej (+ / -)

- AUTOSTARTW zestawie elementy niezbędne do montażu

- opaski zamozaciskowe, podstawka, sensor, baterie

Wymiary licznika: 39mm x 46mm (szer x wys)Grubość: 12mm ( z podstawką 18mm)