Stojak serwisowy do roweru warsztatowy, z półką na klucze, czarny

w magazynie
DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

Stojak do naprawy rowerów z uchwytem obrotowym

• Maksymalne obciążenie: 30 kg
  • Wysokość dostosowana do użytkownika: 90-160 cm
  • Praktyczna półka na akcesoria

Stojak serwisowy to niezbędny sprzęt dla każdego miłośnika rowerów, który sam serwisuje swój jednoślad. Umożliwia łatwe i bezpieczne zamocowanie roweru za pomocą uchwytu, który można obracać. Możesz wybrać, czy chcesz przymocować ramę czy rurę siodła, w zależności od tego, co chcesz naprawić lub regulować. Stojak ma również regulowaną wysokość, dzięki czemu możesz dopasować go do swojego wzrostu i wygody. Nie musisz się martwić o narzędzia i części zamienne - stojak ma wbudowaną półkę, na której możesz je przechowywać pod ręką.

Stabilna i solidna konstrukcja stojaka

• Trójnożna podstawa: 3x80 cm
  • Wytrzymały materiał: stal
  • Łatwy montaż i demontaż

Stojak do naprawy rowerów jest wykonany z wysokiej jakości stali, która zapewnia mu wytrzymałość i trwałość. Nie musisz się obawiać, że stojak się przewróci lub zgięcie pod ciężarem roweru - jego trójnożna podstawa zapewnia mu stabilność i równowagę na każdej powierzchni. Stojak jest również łatwy w montażu i demontażu, dzięki czemu możesz go szybko złożyć i rozłożyć, gdy nie jest Ci potrzebny.

Zalety posiadania stojaka do naprawy rowerów

• Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Większa niezależność i satysfakcja
  • Lepsze dbanie o stan techniczny roweru

Posiadanie własnego stojaka do naprawy rowerów to świetna inwestycja dla każdego rowerzysty. Dzięki niemu nie musisz jeździć do serwisu za każdym razem, gdy coś się zepsuje lub wymaga regulacji. Możesz samodzielnie naprawiać i konserwować swój rower, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Będziesz miał również większą kontrolę nad swoim sprzętem i poczucie satysfakcji z wykonanej pracy. A przede wszystkim - będziesz lepiej dbać o stan techniczny swojego roweru, co przełoży się na jego żywotność i bezpieczeństwo jazdy.

• Obciążenie max: 30 kg
  • Regulowana wysokość: 90-160 cm
  • Półka na narzędzia
  • Obracany uchwyt - zacisk może trzymać ramę lub rurę siodła