Łańcuchy

Zadaniem łańcucha rowerowego jest przeniesienie obrotu z korby na tylne zębatki. Odpowiednio dobrany łańcuch poprawia pracę napędu rowerowego i wpływa dobrze na jakość jazdy ... więcej


Łańcuch rowerowy jest zbudowany z połączonych ze sobą ogniw złożonych z dwóch blaszek. Każde ogniwo połączone jest z sąsiadującym przy pomocy sworzni. W łańcuchu ogniwa dzielą się na wewnętrzne i zewnętrzne. Łańcuchy są wykonane w większości ze stali nierdzewnej lub stali z elementami z innych materiałów. Łańcuchy rowerowe mają inne kształty blaszek ogniw, różną sztywność, szerokość oraz ilość ogniw. W zależności od tego z jakim typem przerzutek współpracują łańcuchy ich blaszki mogą być ukształtowane i ponacinane w różny sposób. Każdy łańcuch jest dostosowany do innego typu napędu np. 7, 8, 9, 10 biegowego.

W ofercie posiadamy różne łańcuchy dostosowane do napędów wielobiegowych oraz napędów jednobiegowych singlespeed takich firm jak DARTMOOR, SHIMANO, SRAM i innych. Nasze łańcuchy mają różne wielkości oraz ilość ogniw. Oprócz łańcuchów nasza oferta obejmuje również spinki pozwalające na jego zapięcie i zapobiegające spadaniu łańcucha.

Filtruj według

Cena
1 322
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Liczba zębatek na tylnej kasecie/ szerokość ogniwa zewnętrzna
więcej... mniej
Liczba rzędów
więcej... mniej
Liczba ogniw
więcej... mniej
Grupa osprzętu
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć