Wieszaki

Wieszak rowerowy pozwala Ci na wygodne przechowywanie swojego jednośladu w mieszkaniu, dzięki niemu Twój rower nie będzie zajmował dużo miejsca i przestanie blokować przejścia w korytarzu ... więcej


W naszym sklepie oferujemy kilka typów wieszaków rowerowych, które można dobrać do swoich potrzeb. Wieszaki są uniwersalne. Nadają się one dobrze nawet do pomieszczeń o małej powierzchni. Posiadamy różne modele wieszaków ściennych w formie uchwytu do tylnego koła. W tej wersji uchwytu rower stoi na podłodze i nie trzeba go opierać o ścianę dzięki czemu nie rysuje jej, a ponadto nie musimy się martwić, że się wywróci i uszkodzi. Te wieszaki są bardzo małe i dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wystroju wnętrza.

Kolejnym typem są wieszaki ścienne służące do powieszenia roweru na ścianie. Wieszaki te są dostępne w wersji składanej, co pozwala nam na jego złożenie gdy nie jest używany. Ostatni typ to wieszaki mocowane do sufitu i działające na zasadzie windy. Rower jest podwieszony pod sufitem, dając nam wolną przestrzeń pod spodem.

Dzięki wieszakom rowerowym nigdy więcej nie będziesz musiał potykać się o swój rower w mieszkaniu, ani zostawiać go na klatce schodowej bez nadzoru.

Filtruj według

Cena
50 380
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Liczba stanowisk
więcej... mniej
Materiał dominujący
więcej... mniej
Obciążenie maksymalne (kg)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć