Nawigacje

Jeśli chcesz bez ograniczeń poruszać się po drogach i ścieżkach, a przy tym mieć pewność, że bez trudu dotrzesz do wyznaczonego celu, to nawigacja rowerowa jest narzędziem, które ułatwi Ci to zadanie ... więcej


Podobnie jak nawigacja samochodowa nawigacja rowerowa również posiada funkcję GPS i pomaga Ci w doborze optymalnej trasy przejazdu. Poza wyznaczaniem trasy, nawigacja podaje również inne dane np. dotyczące ukształtowania terenu, naszego położenia nad poziomem morza oraz ilości pokonanych kilometrów, czy prędkości przejazdu. Jest to możliwe dzięki czujnikom prędkości i kadencji. Nawigacje posiadają też wygodny stoper, który pozwala na pomiar czasu jazdy i zegar pokazujący aktualną godzinę.

Nawigacje rowerowe charakteryzuje duży, czytelny wyświetlacz, dzięki któremu obsługa urządzenia jest łatwa, a korzystanie z niej w czasie jazdy wygodne i bezproblemowe. Nawigacje mają w większości funkcje bezprzewodowe, dzięki czemu mogą się łączyć z innymi urządzeniami takimi jak pulsometry. Dzięki nawigacji szybko znajdziesz różne miejsca na trasie takie jak restauracje, czy stacje benzynowe.

W naszej ofercie posiadamy cenione przez ekspertów nawigacje rowerowe dostępne w wersji z mapami Polski i Europy Centralnej, które same się aktualizują. Do nawigacji tych należą między innymi MIO Cyclo 205, czy Garmin Edge 820. Nawigacje posiadają uchwyty montażowe, ale w naszym sklepie istnieje również możliwość niezależnego dokupienia akcesoriów do nawigacji: uchwytów oraz czujników kadencji i prędkości.

Filtruj według

Cena
13 799
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wyświetlacz
więcej... mniej
Zawartość zestawu
więcej... mniej
Funkcje podstawowe
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć