Osłony

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą osłon łańcuchów oraz korb rowerowych, a także osłon ramy pod łańcuch, ochrony na oświetlenie i innych ... więcej


Zadaniem osłony jest ochrona części napędu takich jak łańcuch czy korba przed uszkodzeniem. Ale nie jest to ich jedyna funkcja. Oprócz tego mają chronić naszą odzież oraz części ciała przed niefortunnym wkręceniem się ich w łańcuch czy zębatki. Dlatego mimo braku fabrycznego osłony w rowerze zalecany jest jej montaż w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Osłony są wykonane z plastiku lub innego tworzywa sztucznego i posiadają kształt łezkowaty. Osłony ramy natomiast są walcowate i służą do nałożenia na rurę ramy, która najbardziej kontaktuje się z łańcuchem. Chroni ją to przed zarysowaniami i uszkodzeniami i wydłuża żywotność roweru.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo osłony korby i łańcucha dostosowane do różnych rowerów. Osłony dostępne w naszym sklepie nadają głównie dedykowane są rowerom trekkingowym, miejskim oraz dziecięcym. Posiadamy różne warianty kolorystyczne osłon pasujące do rowerów męskich, damskich oraz tych dla najmłodszych użytkowników. Sprzedajemy osłony całościowe oraz osłony na samą korbę lub łańcuch. Proponowane przez nas osłony ramy pod łańcuch są wykonane z neoprenu i innych tworzyw sztucznych. Oprócz tego oferujemy również inne osłony np. osłonę szprych czy osłonę przerzutki.

Filtruj według

Cena
9 102
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Grupa osprzętu
więcej... mniej
Długość (mm)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć