Miasto Rowerów - Legalnie działająca polska firma

MiastoRowerow.pl Artur Nowak (obsługa zamówień detalicznych) to legalnie działająca firma, istniejąca na rynku od 2012 roku.
Działalność zarejestrowana jest pod nr NIP 8722253631 oraz REGON 180888678

Ikar Sp. z o. o. (obsługa zamówień hurtowych B2B) to legalnie działająca firma, istniejąca na rynku od 1990 roku, w obecnej formie prawnej od 2001 roku.
Działalność wpisana jest do KRS pod nr 0000060714, NIP 8722112190 oraz REGON 691568343


Prawdziwe opinie Klientów

Stan na koniec stycznia 2019

Ocena z Allegro.pl

(99,6% kupujących poleca)

allegro-detale-2017.png

opineo-logo.jpg

(Średnia ocena 4,8 / 5)ceneo-logo.png

(Średnia ocena 4,5 / 5)Historia Miasta Rowerów

Korzenie naszej działalności rowerowej sięgają początku lat 90’. Już blisko 30 lat jesteśmy obecni w tej branży, co sprawia, że zdążyliśmy poznać ją od podszewki. Jesteśmy świadkami wielu zmian – widzimy zmieniające się mody, technologie i ewoluujące oczekiwania Klientów.

Zaczynaliśmy od tradycyjnego, niewielkiego, rodzinnego handlu. W międzyczasie pojawiło się wielu pracowników, nowe budynki, zmieniły się technologie. Nie zmieniła się tylko kluczowa zasada przyświecająca nam od początku — że zrobimy wszystko, by współpraca z nami była dla Państwa jako naszych Klientów satysfakcjonująca.

Miasto Rowerów - dzisiaj

Dla Państwa wygody prowadzimy wielokanałową sprzedaż (poprzez sklep internetowy, kanał obsługi telefonicznej, sprzedaży osobistej oraz obsługi zamówień mailowych), aby jak najszybciej i bez opóźnień dostarczać Wasze zamówienia.

Dostępność towarów

Wszystkie oferowane w sklepie produkty posiadamy fizycznie w naszym magazynie. W odróżnieniu od konkurencji nie sprzedajemy "wirtualnych" produktów.

Zaawansowana logistyka magazynowo-pakowa.

Każdego dnia nasz magazyn opuszcza kilkaset paczek - zarówno przedmiotów małych (akcesoria i części) jak i dużych zamówień gabarytowych (rowery). Dzięki zautomatyzowanym procesom logistycznym oraz nowoczesnemu systemowi informatycznemu magazynu (WMS) mamy pełną kontrolę nad przekazaniem paczek przewoźnikom na każdym etapie. Już w kilka sekund po dokonaniu przez Państwa zakupu magazynierzy otrzymują zlecenie wydania towaru, by następnie przekazać go do działu pakowania. Tam to ponownej weryfikacji paczka jest pakowana i przygotowana do wywozu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć