Zapięcia

Ciężko jest poruszać się rowerem po mieście i nie tylko nie posiadając zapięcia rowerowego. Dzięki zapięciu możemy wygodnie zamocować rower przed kawiarnią lub sklepem, co zapobiega jego kradzieży i umożliwia nam spokojne cieszenie się wolnym czasem ... więcej


Nasz sklep zapewnia Państwu szeroki wybór zapięć od tradycyjnych w formie łańcucha czy zapięć spiralnych oraz składanych typu fold-lock, po zapięcia typu U-lock. Zapięcia dostępne w naszym sklepie są wykonane z trwałych materiałów takich jak stal, czy mocne tworzywo sztuczne, dzięki czemu ich sforsowanie przez złodzieja jest utrudnione. Zapięcia te są łatwe w przechowywaniu oraz przewożeniu, a także istnienie możliwość ich mocowania do ramy, tak, żeby zawsze mieć je przy sobie. Oferowane przez nas zapięcia w formie łańcucha i spirali mają różną długość, dzięki czemu można nimi zabezpieczyć na raz nawet więcej niż jeden rower.

Zapięcia typu U-lock są dostosowane do jednego roweru, ale cieszą się dużym zainteresowaniem, ze względu na pewne mocowanie i dobrą stabilizację roweru, jedynym minusem jest ich ograniczona szerokość mocowania.

Każde zapięcie posiada indywidualny system zamykania w formie kłódki lub specjalnego zatrzasku na kluczyk lub specjalny personalizowany przez właściciela kod.

Filtruj według

Cena
7 238
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć