Oleje i smary

Dbałość o stan techniczny i odpowiednie serwisowanie roweru, przynajmniej dwa razy do roku powinno wejść w krew każdemu rowerzyście. Oprócz regularnego czyszczenia roweru należy też pamiętać o jego odpowiednim smarowaniu ... więcej


W naszym sklepie znajdziecie Państwo niezbędne produkty przeznaczone do smarowania i pielęgnacji roweru. Oferujemy smary i oleje, czy wazelinę techniczną do łożysk i napędu np. smary i oleje do łańcuchów. Oprócz tego znajdziecie u nas oleje mineralne do hamulców hydraulicznych gwarantujących ich cichą i bezawaryjną pracę. Proponowane przez nas smary i oleje są dostępne w wersjach zarówno na mokre jak i suche warunki.

Oprócz preparatów przeznaczonych do konserwacji, w naszym sklepie znajdują się również preparaty do pielęgnacji i czyszczenia rowerów. Wśród nich dostępne są między innymi płyny czyszczące do ram i innych części roweru, odtłuszczacze do łańcuchów i elementów napędu oraz odrdzewiacze, które doskonale spisują się w usuwaniu efektów korozji.

Dodatkowo w naszym sklepie znajdziecie Państwo talk techniczny do dętek , który zapobiega ich przywieraniu do opony, co mogłoby doprowadzić do ich uszkodzenia.

Oferowane przez nas preparaty posiadają wygodne opakowania z aplikatorami lub dyfuzorami, pozwalające na precyzyjne nałożenie preparatu na żądaną powierzchnię. Dozowniki zapobiegają też zabrudzeniu rąk preparatem.

Filtruj według

Cena
3 98
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć