Oleje i smary

Dbałość o stan techniczny i odpowiednie serwisowanie roweru, przynajmniej dwa razy do roku powinno wejść w krew każdemu rowerzyście. Oprócz regularnego czyszczenia roweru należy też pamiętać o jego odpowiednim smarowaniu ... więcej


W naszym sklepie znajdziecie Państwo niezbędne produkty przeznaczone do smarowania i pielęgnacji roweru. Oferujemy smary i oleje, czy wazelinę techniczną do łożysk i napędu np. smary i oleje do łańcuchów. Oprócz tego znajdziecie u nas oleje mineralne do hamulców hydraulicznych gwarantujących ich cichą i bezawaryjną pracę. Proponowane przez nas smary i oleje są dostępne w wersjach zarówno na mokre jak i suche warunki.

Oprócz preparatów przeznaczonych do konserwacji, w naszym sklepie znajdują się również preparaty do pielęgnacji i czyszczenia rowerów. Wśród nich dostępne są między innymi płyny czyszczące do ram i innych części roweru, odtłuszczacze do łańcuchów i elementów napędu oraz odrdzewiacze, które doskonale spisują się w usuwaniu efektów korozji.

Dodatkowo w naszym sklepie znajdziecie Państwo talk techniczny do dętek , który zapobiega ich przywieraniu do opony, co mogłoby doprowadzić do ich uszkodzenia.

Oferowane przez nas preparaty posiadają wygodne opakowania z aplikatorami lub dyfuzorami, pozwalające na precyzyjne nałożenie preparatu na żądaną powierzchnię. Dozowniki zapobiegają też zabrudzeniu rąk preparatem.

Filtruj według

Cena
3 168
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Pojemność (ml)
więcej... mniej
Pojemność (L)
więcej... mniej
Pojemność opakowania (ml)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć