Artykuły dziecięce

Wśród artykułów dziecięcych w naszym sklepie znajdują się takie, które mają cieszyć najmłodszych i umilać im czas spędzony na jeździe na rowerze oraz ułatwić im naukę prawidłowej jazdy, oraz pierwszy kontakt z rowerem ... więcej


Oferujemy uchwyty do rowerków dziecięcych, które pozwalają na prowadzenie dziecka tak aby nauczyło się utrzymywać prawidłową pozycję w czasie jazdy. Oprócz tego nasz sklep ma w swojej ofercie akcesoria, które ucieszą każdego malucha. Wśród nich znajdują się ponadczasowe koraliki na szprychy w różnych kształtach idealne zarówno dla dziewczynek jak i chłopców oraz kolorowe wstążki do chwytów kierownicy.

Dodatkowo oferujemy najmłodszym inne zabawki między innymi trąbki i klaksony na kierownicę dostosowane dla dzieci w różnym wieku w rozmaitych kształtach kształtach, które rozwijają wyobraźnię najmłodszych, a także koszyczki rowerowe dla dzieci idealne na różne drobiazgi, które maluch może zabrać ze sobą na przejażdżkę. Nasze produkty są uniwersalne i dostosowane do wymiarów większości rowerków dziecięcych i młodzieżowych dostępnych na rynku.

Nasze zabawki są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego oraz gumy i mają oryginalne kolory i wzory, które ucieszą nie tylko najmłodszych użytkowników ale i ich rodziców.

Filtruj według

Cena
8 42
Producenci
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć