Zaciski

Piasta jest ważnym elementem koła. Dzięki niej może się ono obracać. Bardzo ważne jest solidne połączenie piasty z kołem i osią dzięki któremu, całość będzie stabilna i zagwarantuje wygodne użytkowanie ... więcej


Obecnie większość piast rowerowych jest mocowana na zacisk tzw. szybkozamykacz, który zastąpił tradycyjne mocowanie na śruby. Szybkozamykacz składa się z igły, główki, sprężynki i dźwigni. Jest to trzpień, najczęściej metalowy, który pozwala na szybkie zdjęcie koła bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Klucze imbusowe zastępuje tu wygodna dźwignia, dzięki której zdejmiemy nasze koło z widelca w mgnieniu oka. Rola zacisku jest bardzo ważna ponieważ asekuruje on z obu stron oś, nie pozwalając na odczepienie się koła w czasie jazdy, dzięki czemu możemy się czuć bezpiecznie i wygodnie nawet na bardziej wymagających trasach. Jest to częste rozwiązanie w rowerach MTB, crossowych i trekkingowych.

W naszym sklepie można zakupić zaciski piasty zarówno przedniego jak i tylnego koła. Standardowe długości igieł zamykaczy w naszym asortymencie sprawiają, że można je w praktyczny sposób dobrać do rozmiarów piasty. Stonowana kolorystyka oraz uniwersalny wygląd powodują, że można je dopasować do różnych modeli jednośladów.

Filtruj według

Cena
8 75
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Dedykowany/a do
więcej... mniej
Długość (mm)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć