Pojazdy

Oprócz rowerów i akcesoriów rowerowych w naszym sklepie znajdziecie Państwo również pojazdy dla najmłodszych. Dzięki nim Twój maluch może od najmłodszych lat wcielić się w rolę kierowcy, rajdowca, czy policjanta i nie tylko ... więcej


Oferujemy różne pojazdy dla dzieci zasilane przy pomocy akumulatora, pozwalające na świetną zabawę. Dostępne w naszym sklepie autka, motocykle, czy quady dla dzieci mają wygląd przypominający prawdziwe pojazdy. Zabawki posiadają światła, podświetlaną deskę rozdzielczą, klakson a niektóre również wejście mp3, dzięki któremu można puszczać w nim dowolną muzykę. Dziecko może samodzielnie nimi kierować przy pomocy kierownicy i układu sterowania co sprawia dodatkową radość. Ważną zaletą pojazdów jest dołączony pilot dający rodzicowi kontrolę nad poczynaniami malucha.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się też deskorolki elektryczne hoverboard, które posiadają dwa koła i również jest zasilana akumulatorowo. Tego typu deskorolka może osiągnąć prędkość nawet do 20 km/h. Dostarczy ona doskonałych wrażeń nie tylko dzieciom ale i dorosłym

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo coś na zimowe dni, tak aby najmłodsi mogli spędzać czas na świeżym powietrzu również po sezonie. Sprzedawane przez nas sanki sportowe są idealne do codziennej zabawy na śniegu, dzięki szerokim płozom gwarantują stabilność, a ergonomiczne siedzisko pozwala na korzystanie z nich w wygodny sposób.

0 produktów na stronę.

Sortuj wg:
Pokazano 1- z pozycji

Filtruj według

Wygląda na to, że nie posiadamy tego, czego szukasz.

Spróbuj zmienić zapytanie i wyszukaj ponownie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć