Podpórki

Podpórka rowerowa to niewielki i prosty w budowie ale bardzo przydatny element rowerowego wyposażenia. Dzięki niej możesz postawić swój rower w dowolnym miejscu, nie martwiąc się czy zarysuje się gdy oprzesz go o drzewo lub zabrudzi przy położeniu na ziemi ... więcej


Przed zakupem podpórki należy upewnić się jaka jest nam potrzebna, ponieważ nie każda podpórka pasuje do każdego rozmiaru roweru. Wyróżniamy kilka typów podpórek. Pierwszą z nich jest stopka, którą mocujemy z tyłu roweru. Jest ona bardzo uniwersalna i pasuje niemal do każdego typu jednośladu. Tę stopkę mocujemy najczęściej do dolnej rurki ramy. Kolejna opcja to podpórka mocowana centralnie. Możemy ją przykręcić do naszego roweru za korbą i pionową rurą ramy. Wymagany jest do tego celu specjalny otwór w ramie. Ta podpórka asekuruje nasz rower z boku. Innym modelem podpórki centralnej jest ta, która podpiera rower od dołu. Ma ona kształt litery V i tak jak poprzednia jest przeznaczona do mocowania w tylnym trójkącie ramy.

Innymi opcjami są podpórki mocowane do pedałów oraz podpórka typu low rider, którą przyczepia się do przedniego bagażnika dla zwiększenia stabilności roweru, przy większych obciążeniach kierownicy przez bagaż.

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne rodzaje podpórek wykonane z trwałych materiałów takich jak stal i aluminium. Posiadamy podpórki dostosowane do konkretnej wielkości koła, jak i takie uniwersalne pasujące do różnych rozmiarów kół i rowerów.

Filtruj według

Cena
4 113
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rozmiar koła (")
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Rozmiar koła (") wartość
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć