Linki i pancerze

Sprawnie działające hamulce i przerzutki to klucz do bezpiecznej, i wygodnej jazdy. Istotna jest też możliwość wygodnego regulowania ich pracy dzięki linkom i pancerzom ... więcej


Linki są odpowiedzialne za łączenie elementów sterujących położonych na kierownicy roweru czyli manetek oraz dźwigni hamulca z częściami wykonawczymi. Linka łączy je odpowiednio z pantografem przerzutki i elementami hamulca zależnymi od jego typu. Dzięki naciskowi lub manewrom wywieranym na elementy sterujące linka jest pociągana i ulega skróceniu, co skutkuje odpowiednią reakcją ze strony układu hamulcowego ( spowolnienie jazdy lub zatrzymanie roweru) lub przerzutek (zmiana przełożenia). Linki są wykonane w większości ze stali nierdzewnej w celu zapewnienie ich trwałości. Dla ochrony linka jest ukryta w pancerzu, który otacza ją dookoła i chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg czy mróz. Przeciwdziała to tworzeniu się rdzy na powierzchni linki, a także polepsza warunki jej pracy.

Mamy dla Państwa ofertę obejmującą zarówno linki jak i pancerze do przerzutek oraz różnego rodzaju hamulców, a także końcówki do pancerzy. Posiadamy pancerze z sylikonu i innych tworzyw sztucznych, wzmacniane drutem oraz standardowe. Pancerze są dostępne w typowej czarnej wersji oraz kolorowej. Oferta naszych linek obejmuje między innymi takie firmy jak Jagwire, Shimano czy SACCON.

Filtruj według

Cena
1 159
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć