Fitness

Rower fitness przeznaczony jest do trenowania kondycji fizycznej w domu. Jego budowa oraz możliwość regulacji siodełka zapewniają wygodną jazdę w pozycji pionowej. Rowery typu fitness posiadają w standardzie wyświetlany interfejs użytkownika, na którym można kontrolować takie wartości jak czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, przebyte kilometry czy puls. W rowerze stacjonarnym mamy możliwość ustawienia kilku poziomów trudności w zależności od fizycznych możliwości użytkownika ... więcej


Rowery fitness są doskonałą alternatywą dla osób, które nie przepadają za jazdą na dwóch kółkach w czasie zimy i chłodniejszych dni. Rower stacjonarny jest bardzo skuteczny w przypadku treningu mięśni nóg, doskonale sprawdza się w przypadku ćwiczeń kardio. Jest polecany w szczególności osobom, które ze względu na schorzenia układu kostnego nie mogą wykonywać forsujących ćwiczeń czy nawet chodzić na długie spacery. Jazda na rowerze fitness odciąża kręgosłup i w widoczny sposób poprawia kondycję fizyczną, dlatego równie często jest zalecana osobom wykonującym pracę siedzącą.

Przy wyborze roweru stacjonarnego ważna jest efektywność i płynność ćwiczeń, dlatego warto wybrać rower magnetyczny. W jego przypadku istotna jest waga koła zamachowego, bowiem im większa waga, tym większa płynność jazdy.

Filtruj według

Cena
40 1349
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć