Dzwonki i trąbki

Dzwonki i trąbki rowerowe to elementy umożliwiające rowerzyście sygnalizację dźwiękową na drodze. Są ważne nie tylko ze względu na Twoje bezpieczeństwo, ale i bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu oraz pieszych ... więcej


W naszej ofercie posiadamy klasyczne metalowe dzwonki rowerowe złożonych z czaszy oraz uderzającej w nią przy pociągnięciu za cyngiel kołatki, dzięki czemu dzwonek wydaje charakterystyczny znany wszystkim dźwięk. Oprócz tego mamy w ofercie bardziej nowoczesne rozwiązania np. klaksony HORNIT zasilane bateryjnie, w których możemy regulować poziom głośności nawet powyżej 120 decybeli, czyli wyższego niż wydaje klakson samochodowy, co jest bardzo przydatne jeśli poruszamy się ruchem ulicznym. Oczywiście poziom głośności można też obniżyć w czasie jazdy po spokojniejszym, parkowym terenie.

Dodatkowo proponujemy Państwu również stylowe trąbki w wersji retro dobrze prezentujące się w rowerach miejskich oraz klaksony w kształcie zwierzątek oraz postaci z bajek dla najmłodszych użytkowników dwóch kółek. Klaksony zapewnią dziecku nie tylko bezpieczeństwo, ale i umilą czas jazdy.

Oferowane przez Nas modele i kolory dzwonków, i trąbek są różnorodne dzięki czemu, można łatwo dopasować do stylu swojego roweru.

Filtruj według

Cena
3 99
Producenci
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć