Dzwonki i trąbki

Dzwonki i trąbki rowerowe to elementy umożliwiające rowerzyście sygnalizację dźwiękową na drodze. Są ważne nie tylko ze względu na Twoje bezpieczeństwo, ale i bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu oraz pieszych ... więcej


W naszej ofercie posiadamy klasyczne metalowe dzwonki rowerowe złożonych z czaszy oraz uderzającej w nią przy pociągnięciu za cyngiel kołatki, dzięki czemu dzwonek wydaje charakterystyczny znany wszystkim dźwięk. Oprócz tego mamy w ofercie bardziej nowoczesne rozwiązania np. klaksony HORNIT zasilane bateryjnie, w których możemy regulować poziom głośności nawet powyżej 120 decybeli, czyli wyższego niż wydaje klakson samochodowy, co jest bardzo przydatne jeśli poruszamy się ruchem ulicznym. Oczywiście poziom głośności można też obniżyć w czasie jazdy po spokojniejszym, parkowym terenie.

Dodatkowo proponujemy Państwu również stylowe trąbki w wersji retro dobrze prezentujące się w rowerach miejskich oraz klaksony w kształcie zwierzątek oraz postaci z bajek dla najmłodszych użytkowników dwóch kółek. Klaksony zapewnią dziecku nie tylko bezpieczeństwo, ale i umilą czas jazdy.

Oferowane przez Nas modele i kolory dzwonków, i trąbek są różnorodne dzięki czemu, można łatwo dopasować do stylu swojego roweru.

Filtruj według

Cena
3 137
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Wzór dominujący
więcej... mniej
Materiał dominujący
więcej... mniej
Średnica (mm) wartość
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć