Napinacze

Napinacz to bardzo funkcjonalny element osprzętu, wycisza łańcuch i przeciwdziałający jego zsunięciu w czasie jazdy rowerem ... więcej


Napinacz składa się z dwóch podstawowych elementów- korpusu i przelotki. Podstawową funkcją napinacza jest naciąganie łańcucha zębatkę tak żeby nie spadł on w czasie zjazdów i różnych manewrów. Napinacze są w większości wykonane z aluminium i tworzywa sztucznego. Są lekkie i nie powodują powstawania oporów w czasie jazdy. Napinacze mają prostą budowę i są łatwe w eksploatacji i wymianie uszkodzonych części. Oprócz tego są łatwe w montażu dzięki czemu możesz go wykonać samodzielnie. Element ten powinien posiadać dwie osie obrotu, co ma wpływ na lepszą jakość i większe bezpieczeństwo jazdy.

W Naszym sklepie mogą Państwo nabyć napinacze takich firm jak DARTMOOR czy SHIMANO, a także adaptery do montażu napinacza na wkładzie supportu i części zamienne. Oprócz klasycznych czarnych napinaczy nasz sklep oferuje również napinacze kolorowe. Nasza oferta obejmuje również wersje z bashguardem czyli dodatkową ochroną zębatki.

Filtruj według

Cena
2 3
Producenci
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć