Hulajnogi

Dziecko powinno jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Aby zachęcić je do tego, warto rozważyć zakup hulajnogi, która jest świetnym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu ... więcej


Hulajnogi składa się z platformy z kierownicą, do której przymocowane są dwa lub więcej koła. Użytkownik w czasie jazdy odpycha się nogą i dzięki temu wprawia pojazd w ruch. Ale hulajnoga to zabawka nie tylko dla dzieci, mogą z niej korzystać również dorośli.

Odpowiednia hulajnoga powinna mieć regulowaną wysokość kierownicy i stabilną platformę, oraz odpowiednich rozmiarów koła. Wśród hulajnóg wyróżniamy różne ich typy przeznaczone dla najmłodszych i starszych użytkowników. Część hulajnóg jest wyposażona w praktyczny hamulec typu V-Brake pozwalający na jej łatwe zatrzymanie. Oprócz tego hulajnoga może być składana, dzięki czemu możesz łatwo ją transportować lub przechowywać.

W naszej ofercie znajdują się hulajnogi zarówno dla najmłodszych jak i starszych użytkowników składane lub klasyczne. Nasze hulajnogi występują w różnych wzorach i kolorach. Hulajnogi dla dzieci są wyposażone w dodatkowe akcesoria jak np. koszyki na kierownicy na potrzebne drobiazgi.

Filtruj według

Cena
119 359
Producenci
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Rozmiar koła (")
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał dominujący
więcej... mniej
Liczba kół
więcej... mniej
Obciążenie maksymalne (kg)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć