Liczniki

Licznik rowerowy to przydatne akcesorium dla każdego rowerzysty, który chce mieć stan swojej kondycji i wytrenowania pod kontrolą. Liczniki mierzą ważne parametry w czasie jazdy i pozwalają nam na ich łatwą ocenę ... więcej


Liczniki to urządzenia elektroniczne, które posiadają interfejs zamknięty w obudowie z wyświetlaczem. Pomiar w liczniku jest dokonywany dzięki czujnikowi elektromagnetycznemu zamocowanemu na przednim widelcu, który rejestruje impulsy z nadajnika umieszczonego na szprychach. Impulsy są wytwarzane w czasie obrotu koła i dzięki temu urządzenie dokonuje poszczególnych pomiarów. Liczniki mogą posiadać podświetlany wyświetlacz. Dla wygodnej obsługi powinny być intuicyjne w obsłudze.

Liczniki mają najczęściej więcej niż dwie funkcje, czyli parametry, które rejestrują. Często są wyposażone również w zegarek. Licznik mierzy naszą prędkość jazdy średnią i maksymalną, może mierzyć czas przejazdu, kadencję, długość przebytej trasy, nachylenie podłoża, ilość spalonych kalorii, mieć wbudowany termometr oraz pulsometr, a także inne przydatne opcje pomiarowe.

W naszej ofercie mamy liczniki rowerowe takich firm jak KELLYS, SIGMA, ATECH, czy GALAXY. Oferujemy liczniki wielofunkcyjne, posiadające nawet kilkadziesiąt różnych funkcji! Wśród naszych liczników znajdują się opcje przewodowe oraz bezprzewodowe zależnie od preferencji użytkownika. Posiadamy liczniki z menu w języku polskim dla łatwiejszej obsługi.

Filtruj według

Cena
5 999
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Wyświetlacz
więcej... mniej
Grupa osprzętu
więcej... mniej
Zawartość zestawu
więcej... mniej
Funkcje podstawowe
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć