Pompki

Pompka rowerowa powinna się znaleźć w niezbędniku każdego rowerzysty. Daje ona możliwość wygodnego uzupełnienia powietrza w kole bez konieczności udawania się do serwisu lub na stację posiadającą kompresor ... więcej


Pompki różnią się między sobą budową i tym do jakich wentyli są dostosowane. Jeśli szukasz pompki, którą można mieć zawsze przy sobie, warto zaopatrzyć się w pompkę teleskopową o niewielkim rozmiarze, którą można łatwo zmieścić w plecaku czy sakwie lub zamontować na rurze ramy przy pomocy specjalnego uchwytu.

Możemy również zdecydować się na wygodną pompkę podłogową, stojącą bardziej dostosowaną do użytku w garażu. Taka pompka jest zaopatrzona w manometr pokazujący nam ciśnienie w oponie i wężyk dla łatwiejszego uzupełniania powietrza w kole. Warto też zwrócić również uwagę na to do jakich wentyli nadaje się nasza pompka. Istnieją również pompki na naboje CO2, które są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają wysiłku przy pompowaniu.

Część pompek jest uniwersalna i posiada możliwość uzupełniania powietrza w dętkach zarówno z wentylem rowerowym, samochodowym, czy typu Presta. Częstym dodatkiem do pompek są również igły dzięki, którym uzupełnimy przy okazji powietrze w piłce czy materacu.

Nasz sklep oferuje różne rodzaje pompek zarówno lekkie i małe idealne w transporcie, jak i większe stacjonarne pompki podłogowe. Mamy dla Państwa również pompki uniwersalne, gwarantujące wygodę i wielofunkcyjne zastosowanie. Oprócz samych pompek oferujemy również części zamienne takie jak naboje do pompek rowerowych, głowice, wężyki oraz uchwyty na pompki do ramy rowerowej.

Filtruj według

Cena
2 200
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć