Pompki

Pompka rowerowa powinna się znaleźć w niezbędniku każdego rowerzysty. Daje ona możliwość wygodnego uzupełnienia powietrza w kole bez konieczności udawania się do serwisu lub na stację posiadającą kompresor ... więcej


Pompki różnią się między sobą budową i tym do jakich wentyli są dostosowane. Jeśli szukasz pompki, którą można mieć zawsze przy sobie, warto zaopatrzyć się w pompkę teleskopową o niewielkim rozmiarze, którą można łatwo zmieścić w plecaku czy sakwie lub zamontować na rurze ramy przy pomocy specjalnego uchwytu.

Możemy również zdecydować się na wygodną pompkę podłogową, stojącą bardziej dostosowaną do użytku w garażu. Taka pompka jest zaopatrzona w manometr pokazujący nam ciśnienie w oponie i wężyk dla łatwiejszego uzupełniania powietrza w kole. Warto też zwrócić również uwagę na to do jakich wentyli nadaje się nasza pompka. Istnieją również pompki na naboje CO2, które są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają wysiłku przy pompowaniu.

Część pompek jest uniwersalna i posiada możliwość uzupełniania powietrza w dętkach zarówno z wentylem rowerowym, samochodowym, czy typu Presta. Częstym dodatkiem do pompek są również igły dzięki, którym uzupełnimy przy okazji powietrze w piłce czy materacu.

Nasz sklep oferuje różne rodzaje pompek zarówno lekkie i małe idealne w transporcie, jak i większe stacjonarne pompki podłogowe. Mamy dla Państwa również pompki uniwersalne, gwarantujące wygodę i wielofunkcyjne zastosowanie. Oprócz samych pompek oferujemy również części zamienne takie jak naboje do pompek rowerowych, głowice, wężyki oraz uchwyty na pompki do ramy rowerowej.

Filtruj według

Cena
2 290
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Materiał dominujący
więcej... mniej
Długość (cm)
więcej... mniej
Wysokość produktu (cm)
więcej... mniej
Manometr
więcej... mniej
Ciśnienie maksymalne (bar)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć