Bagażniki samochodowe

Bagażnik samochodowy na rower jest niezbędny do przewożenia jednośladu. Wyróżniamy bagażniki dachowe, montowane na hak holowniczy oraz na tylną klapę ... więcej


Bagażniki montowane na hak dzielą się na te w formie wieszaka oraz posiadające platformy. Pierwsze rozwiązanie sprawia, że rower jest mocowany za ramę. Ma on formę wieszaka, jest łatwy w montażu i demontażu i zajmuje niewiele miejsca po zdjęciu z samochodu. Drugą opcją dla posiadających hak jest bagażnik w formie platformy. Tu rowery umieszczane są kołami na specjalnych rynienkach.

Jeżeli Twój samochód nie posiada haka holowniczego możesz zamontować swój bagażnik na dachu lub tylnej klapie. Do zamocowania roweru na dachu konieczny będzie bagażnik dachowy złożony z dwóch belek z uchwytami mocującymi. Jest to dobra opcja dla samochodów typu kombi. Ostatnia opcja w postaci montażu na tylnej klapie. Tu trzeba dopasować bagażnik do modelu auta, ponieważ nie są one uniwersalne.

W naszej ofercie znajdują się różne typy bagażników rowerowych, uniwersalne, które mogą Państwo dopasować do swojego samochodu i preferencji. Oprócz tego oferujemy adaptery do bagażników na hak dla wygodniejszego mocowania ram damskich. Proponowane przez nas bagażniki idealnie nadają się na jeden rower oraz dwa i trzy rowery.

Filtruj według

Cena
138 500
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Punkt mocowania roweru
więcej... mniej
Liczba rowerów
więcej... mniej
Widoczność świateł po załadowaniu bagażnika
więcej... mniej
Przeznaczone dla nadwozia
więcej... mniej
Nośność uchwytu (kg)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć