Stery

Zadaniem sterów jest obrócenie widelca, a przy tym koła. Pozwalają na właściwe działanie kierownicy i przenoszenie naporu rąk na widelec, dzięki czemu rower może skręcać ... więcej


Obecnie mamy do wyboru kilka rodzajów sterów. Pierwszym z nich i najprostszym są stery klasyczne, nieskomplikowane w budowie i tanie w eksploatacji. Ich działanie opiera się na pracy dwóch łożyskach. Możemy je zamontować tylko na nagwintowanej rurze sterowej. Cechą typową dla tego typu rozwiązania jest obecność dwóch nakrętek pod mostkiem. Drugi typ to stery ahead, bardzo podobne do sterów klasycznych, ale różnią się od nich zastąpieniem gwintu przez tzw. gwiazdkę, która umożliwia dociśnięcie łożysk do misek. Kolejne są stery półzintegrowane gdzie miski łożyska są częściowo zintegrowane z ramą oraz stery zintegrowane, gdzie nie ma misek, a ich zadanie pełnią odpowiednio wyprofilowane ścianki głowy ramy rowerowej.

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór sterów różnych typów, sterów tapered oraz części zamiennych takich jak gwiazdki czy podkładki dystansowe. W naszym sklepie znajdą Państwo stery takich firm jak DARTMOOR, KELLYS, NEXELO oraz innych. Stery oferowane w naszym sklepie mają różne rozmiary w calach pasujące do różnych wielkości widelca.

Filtruj według

Cena
2 80
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Dedykowany/a do
więcej... mniej
Średnica rury sterowej
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć