Rękawki

Rękawki rowerowe to bardzo funkcjonalny element garderoby rowerowej, przydatny szczególnie w okresie kiedy dni są jeszcze ciepłe, a wieczory bywają chłodne, czyli wiosną i jesienią. Doskonale chroni przed chłodem istotne dla rowerzysty części ciała ... więcej


Głównym zadaniem rękawków jest ochrona przed chłodem. Na wypadek spadku temperatury można je szybko wyjąć z plecaka i założyć. Dzięki temu uzyskujemy efekt długiego rękawa. Możemy go mieć zawsze przy sobie, ponieważ nie zajmuję wiele miejsca. Jego podstawową zaletą jest ochrona stawów łokciowych, których przemarznięcie może wiązać się z wyłączeniem z treningów. Jest on wykonany z leciutkiej lycry, dodatkowo wewnątrz pokrytej warstwą ocieplenia. Pozwala to na utrzymanie ciepła. Dodatkową zaletą tej części garderoby jest ochrona w razie ewentualnego upadku przed powstawaniem otarć i zadrapań.

Nasza oferta obejmuje rękawki m.in. takich firm jak ACCENT. Odzież jest dostępna w klasycznym czarnym kolorze i uniwersalnych rozmiarach, które łatwo dopasować do swojej sylwetki od S-XXL.

0 produktów na stronę.

Sortuj wg:
Pokazano 1- z pozycji

Filtruj według

Wygląda na to, że nie posiadamy tego, czego szukasz.

Spróbuj zmienić zapytanie i wyszukaj ponownie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć