Błotniki

Zadaniem błotnika jest odprowadzanie wody spod kół za rower, tak żeby nie rozpryskiwała się ona na boki i nie brudziła naszej odzieży w czasie jazdy.

Rozwiń opis kategorii

Błotniki są najczęściej montowane fabrycznie w rowerach trekkingowych i miejskich, ale błotnik jest też zalecany w rowerach do jazdy wyczynowej i sportowej. Dzięki niemu nie przemokniemy w czasie deszczu lub jazdy po błotnistej nawierzchni.

Błotniki różnią się od siebie wyglądem, rozmiarem i sposobem mocowania. W rowerach do jazdy rekreacyjnej błotnik montuje się do tylnego widelca, widełek oraz zacisków kół. W rowerach szosowych i do jazdy sportowej jest to najczęściej mocowanie na zasadzie obejmy do tylnego widelca. Jeśli chodzi o błotniki przednie to możliwości montażowe są podobne, dodatkowo można zamontować błotnik na przednim widelcu. Dobrym rozwiązaniem, szybkim w montażu jest też błotnik mocowany na sztycy. Same błotniki są wykonane z różnych materiałów stali, aluminium, czy tworzywa sztucznego.

Oferujemy Państwu błotniki różnego typu, które można dobrać do swojego roweru. Błotniki w naszej ofercie są dostosowane do różnych rozmiarów kół np. 26 cali, czy 28 cali. Posiadamy też w ofercie błotniki uniwersalne, które można dopasować do każdego rozmiaru koła. Dostępne w naszym sklepie błotniki maja różne wzory i kolory i są wykonane zarówno z metalu jak i plastiku.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 159,00 zł

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0kg - 0,67kg

Wersja

Wersja

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Długość

Długość

Rozmiar koła

Rozmiar koła

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć