Rowerki biegowe

Rowerek biegowy to odkrycie ostatnich lat. Jest wybierany przez wielu rodziców jako alternatywa typowych trójkołowych rowerków, ze wzglądu na płynące z jego użytkowania korzyści ... więcej


Rowerki biegowe różnią się od tradycyjnych rowerów dla najmłodszych przede wszystkim brakiem układu napędowego. Dziecko napędza rowerek przy pomocy siły własnych nóg. Rowerki biegowe nie mają tez kółek pomocniczych, dzięki czemu dziecko uczy się utrzymywać równowagę i rozwija odpowiednią koordynację ruchową od najmłodszych lat. Dzięki temu szybciej uczy korzystać się z pełnoprawnego ,,dorosłego” roweru. Rowerki biegowe zapewniają też dbałość o utrzymywanie odpowiedniej postawy i sprawiają, że kręgosłup rozwija się prawidłowo.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wygodne i wykonane w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych rowerki biegowe w różnych wzorach i kolorach. Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo rowerki biegowe dla dziewczynek i chłopców. Rowerki biegowe dostępne w naszym sklepie są przeznaczone nawet dla małych dzieci od pierwszego rok życia. Dzięki grubym kółkom rowerki dobrze amortyzują wstrząsy i gwarantują wygodę maluchowi.

Filtruj według

Cena
199 219
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć