Rogi

Rogi to dodatkowy element wyposażenia rowerowego, który ułatwia jazdę i sprawia, że jest wygodniejsza. Są to podłużne elementy mocowane na końcach kierownicy, dzięki którym zyskujemy wygodne oparcie dla nadgarstków i dłoni ... więcej


Daje nam to większe możliwości podporu w czasie jazdy i przydaje się szczególnie na dłuższych trasach lub w trakcie wyścigów. Wśród rogów wyróżniamy dwa zasadnicze typy różniące się sposobem ich mocowania do kierownicy. Mamy do możliwość zakupu chwytów wpuszczanych w kierownicę lub obecnie coraz bardziej popularnych mocowanych na kierownicy przy pomocy obejmy.

Ważną ich cechą jest ergonomiczny kształt i gwarancja pewnego uchwytu oraz materiał wykonania, który zapobiega ślizganiu się dłoni w czasie prowadzenia roweru. Rogi mogą być wykonane z różnego materiału, między innymi tworzywa sztucznego, aluminium, czy karbonu. Rogi aluminiowe są najbardziej popularną i korzystną pod względem stosunku jakości do ceny opcją.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo różne typy rogów dostosowane do potrzeb użytkowników takich firm jak KELLYS, PROMAX, KROSS i innych.

Filtruj według

Cena
17 58
Producenci
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć