Ramy

Rama rowerowa jest podstawową częścią jednośladu. Na niej opierają się lub są do niej przymocowane pozostałe części roweru. Wśród ram rowerowych wyróżniamy wiele jej typów różniących się przede wszystkim geometrią, wielkością oraz materiałem wykonania.

Rozwiń opis kategorii

Ramy rowerowe różnią się w zależności od tego z jakiego materiału zostały wykonane. Podstawowe ramy są tworzone ze stali oraz aluminium, występują również lżejsze odpowiedniki z włókna węglowego używane w profesjonalnych rowerach. Ramy mają rożną geometrię zależnie od modelu ramy oraz od tego w jakim typie roweru są użyte. Inny wygląd będzie miała rama do roweru miejskiego, a inny do roweru MTB. Wśród ram wyróżniamy też rowery męskie i damskie o obniżonej rurze centralnej. Ramy różnią się też pod względem wielkości, którą każdy dobiera pod swój wzrost. Rozmiary ram sięgają od najmniejszych XS do ram XXL, które odpowiadają konkretnym wielkościom w calach.

W naszej ofercie znajdziecie państwo ramy do różnych typów rowerów zarówno górskich, trekkingowych, crossowych, miejskich, a nawet ramy typu cruiser. Wśród naszych ram znajdują się wersje damskie i męskie wykonane z różnych materiałów. Ramy w naszym sklepie różnią się od siebie geometrią oraz kolorystyką. Są dostępne w klasycznej, czarnej i stonowanej lub kolorowej wersji.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 35 195,00 zł

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0,1kg - 1kg

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Rozmiar koła

Rozmiar koła

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Materiał ramy

Materiał ramy

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć