Pedały

Pedały to część roweru, dzięki której możemy mu nadać energię potrzebną do jazdy. Pedały mają różne wielkości oraz kształty zależnie od tego do jakich rowerów są przeznaczone ... więcej


W uproszczeniu, każdy pedał składa się z platformy, czyli części na której opieramy stopy oraz osi położonej w jego wnętrzu i zakończonej gwintem łączącym ją z ramionami korby. Pedały mają różne rozmiary. Ważna jest niewielka masa pedałów, dzięki której ich obracanie będzie wygodniejsze i płynne. Duża część pedałów jest wyposażona w powierzchnie antypoślizgowe w formie gumowych powłok lub wykonanych z tworzywa sztucznego kolców. Jest to szczególnie wygodne w pedałach do rowerów górskich MTB oraz crossowych, ale przydaje się również w innych typach jednośladów takich jak dziecięce, miejskie czy trekkingowe. Dzięki temu w czasie jazdy po deszczu nogi nie zsuną nam się z pedałów.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pedały do różnych typów rowerów wykonane z lekkiego aluminium czy plastiku. Wśród nich znajdą się pedały o powierzchniach antypoślizgowych w formie specjalnych wycięć i kolców oraz gumowych nakładek. W naszej ofercie posiadamy standardowe pedały oraz pedały z bocznymi odblaskami dla lepszej widoczności na drodze. Oprócz tego oferujemy kolorowe pedały z paskami na stopy dla najmłodszych rowerzystów.

Filtruj według

Cena
8 362
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Dedykowany/a do
więcej... mniej
Materiał dominujący
więcej... mniej
Grupa osprzętu
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć