Pedały

Pedały to część roweru, dzięki której możemy mu nadać energię potrzebną do jazdy. Pedały mają różne wielkości oraz kształty zależnie od tego do jakich rowerów są przeznaczone ... więcej


W uproszczeniu, każdy pedał składa się z platformy, czyli części na której opieramy stopy oraz osi położonej w jego wnętrzu i zakończonej gwintem łączącym ją z ramionami korby. Pedały mają różne rozmiary. Ważna jest niewielka masa pedałów, dzięki której ich obracanie będzie wygodniejsze i płynne. Duża część pedałów jest wyposażona w powierzchnie antypoślizgowe w formie gumowych powłok lub wykonanych z tworzywa sztucznego kolców. Jest to szczególnie wygodne w pedałach do rowerów górskich MTB oraz crossowych, ale przydaje się również w innych typach jednośladów takich jak dziecięce, miejskie czy trekkingowe. Dzięki temu w czasie jazdy po deszczu nogi nie zsuną nam się z pedałów.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pedały do różnych typów rowerów wykonane z lekkiego aluminium czy plastiku. Wśród nich znajdą się pedały o powierzchniach antypoślizgowych w formie specjalnych wycięć i kolców oraz gumowych nakładek. W naszej ofercie posiadamy standardowe pedały oraz pedały z bocznymi odblaskami dla lepszej widoczności na drodze. Oprócz tego oferujemy kolorowe pedały z paskami na stopy dla najmłodszych rowerzystów.

Filtruj według

Cena
8 849
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Cechy dodatkowe
więcej... mniej
Dedykowany/a do
więcej... mniej
Materiał dominujący
więcej... mniej
Grupa osprzętu
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć