Osie rowerowe

Oś to część zapewniająca swobodny obrót w rowerze. W każdym jednośladzie wyróżniamy oś przednią, tylną oraz oś suportu, na której mocowana jest korba ... więcej


Oś suportu zwana inaczej osią mechanizmu korbowego to element przekładający pracę wynikającą z pedałowania na obrót łańcucha i zębatek tylnych. Wyróżniamy trzy typy mocowania osi do korby. Pierwszy i najstarszy, to mocowanie na klin. Drugi typ to najbardziej uniwersalne mocowanie na kwadrat. Kolejne jest mocowanie na wielowypust oraz oś zintegrowana z jednym z ramion korby. Ale oś suportu nie jest jedyną z osi występujących w jednośladach. Oprócz niej wyróżniamy również osie, na których obraca się piasta rowerowa zarówno przednia jak i tylna.

Wśród naszych produktów znajdują się zarówno osie suportu jak i osie piast różnych typów i firm. Znajdą tu Państwo produkty nadające się do różnych typów rowerów, między innymi solidne osie do rowerów górskich MTB. Proponujemy Państwu wygodne osie przednie na szybkozamykacz umożliwiający łatwy demontaż koła, oraz osie piasty tylnej dostosowane do współpracy z wolnobiegiem. Nasze osie suportu mają typy mocowania najczęściej używane na rynku, a mianowicie mocowanie na kwadrat i wielowypust.

Filtruj według

Cena
1 159
Producenci
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć