• Obniżka
Stery 1 1/8 ahead ACCENT HSI-SAIR niebieskie

Gwarancja jakości i długiej żywotności

Producent o ugruntowanej pozycji na rynku

Accent to producent rowerów oraz szerokiej gamy akcesoriów rowerowych, który na rynku istnieje od ponad 10 lat. Produkty firmy Accent charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz atrakcyjną ceną, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością. Rozwój marki podąża za najnowszymi światowymi trendami, dzięki czemu każdy miłośnik rowerów znajdzie produkt idealny dla siebie.

Zapewniają idealną pracę układu kierowniczego

Lekkie stery półzintegrowane wyposażone w precyzyjnie uszczelnione łożyska maszynowe.

Stery półzintegrowane

Łożyska tego typu posiadają bieżnie ścięte pod kątem, co doskonale odpowiada obciążeniom powstałym w czasie jazdy na rowerze

Niektóre główki ramy przystosowane są do sterów zintegrowanych, czyli takich, które pozbawione są misek wciśniętych w ramę. W tym rozwiązaniu łożyska maszynowe są osadzone bezpośrednio w główce ramy. Stery półzintegrowane (tzw. wewnętrzne) mają pomocnicze miski płytko osadzone w środku główki ramy.

Kulkowe
Rozmiar
1 1/8"
Niebieski