Foteliki rowerowe

Jeżeli chcesz zabrać dziecko ze sobą na przejażdżkę rowerową, potrzebny będzie Ci fotelik, który zagwarantuje bezpieczeństwo Twojemu maluchowi, a Tobie komfort i spokój ... więcej


Foteliki mają podobną budowę, składają się z wygodnego oparcia, ergonomicznego i dostosowanego do krzywizny pleców dziecka oraz podpórek na wygodne ułożenie nóżek, zapobiegających ich obijaniu się o twarde elementy roweru. Aby dziecko nie wypadło, foteliki posiadają szelki, które asekurują dziecko i zapobiegają jego przesuwaniu się w foteliku.

Wśród różnych modeli fotelików wyróżniamy takie, które montuje się z tyłu oraz foteliki na przód roweru. Przednie foteliki są przeznaczone głównie dla młodszych dzieci. Najczęściej limit wagowy w tego typu fotelikach to około 15 kg. Ich zaletą jest fakt, że rodzic ma stały kontakt z maluchem w czasie jazdy. Fotelik ten montowany jest do ramy poziomej przy kierownicy. Drugi wariant stanowią foteliki rowerowe montowane z tyłu. Tego typu fotelik są montowane bezpośrednio do ramy i mają większy udźwig nawet o kilka kilo w przeciwieństwie do swoich odpowiedników na przód roweru.

W naszym sklepie znajdą Państwo bezpieczne i wygodne foteliki rowerowe dla dzieci m.in. znanej i cenionej wśród ekspertów marki HAMAX. Oferujemy różne kolorowe foteliki rowerowe z pasami bezpieczeństwa oraz mocowaniem do roweru. Oprócz tego w naszym sklepie znajdą również Państwo dodatkowe elementy takie jak podnóżki do fotelików, adapter do montażu fotelika na drugi rower oraz zapasowe szelki do fotelika.

Filtruj według

Cena
29 299
Producenci
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor dominujący
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Cechy dodatkowe
więcej... mniej
Obciążenie maksymalne (kg)
więcej... mniej
Długość (cm)
więcej... mniej
Szerokość (cm)
więcej... mniej
Normy i certyfikaty bezpieczeństwa
więcej... mniej
Wysokość (cm)
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć