Foteliki rowerowe

Jeżeli chcesz zabrać dziecko ze sobą na przejażdżkę rowerową, potrzebny będzie Ci fotelik, który zagwarantuje bezpieczeństwo Twojemu maluchowi, a Tobie komfort i spokój ... więcej


Foteliki mają podobną budowę, składają się z wygodnego oparcia, ergonomicznego i dostosowanego do krzywizny pleców dziecka oraz podpórek na wygodne ułożenie nóżek, zapobiegających ich obijaniu się o twarde elementy roweru. Aby dziecko nie wypadło, foteliki posiadają szelki, które asekurują dziecko i zapobiegają jego przesuwaniu się w foteliku.

Wśród różnych modeli fotelików wyróżniamy takie, które montuje się z tyłu oraz foteliki na przód roweru. Przednie foteliki są przeznaczone głównie dla młodszych dzieci. Najczęściej limit wagowy w tego typu fotelikach to około 15 kg. Ich zaletą jest fakt, że rodzic ma stały kontakt z maluchem w czasie jazdy. Fotelik ten montowany jest do ramy poziomej przy kierownicy. Drugi wariant stanowią foteliki rowerowe montowane z tyłu. Tego typu fotelik są montowane bezpośrednio do ramy i mają większy udźwig nawet o kilka kilo w przeciwieństwie do swoich odpowiedników na przód roweru.

W naszym sklepie znajdą Państwo bezpieczne i wygodne foteliki rowerowe dla dzieci m.in. znanej i cenionej wśród ekspertów marki HAMAX. Oferujemy różne kolorowe foteliki rowerowe z pasami bezpieczeństwa oraz mocowaniem do roweru. Oprócz tego w naszym sklepie znajdą również Państwo dodatkowe elementy takie jak podnóżki do fotelików, adapter do montażu fotelika na drugi rower oraz zapasowe szelki do fotelika.

Filtruj według

Cena
9 409
Producenci
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć