Rowery fitness

Rower fitness przeznaczony jest do trenowania kondycji fizycznej w domu. Jego budowa oraz możliwość regulacji siodełka zapewniają wygodną jazdę w pozycji pionowej. Rowery typu fitness posiadają w standardzie wyświetlany interfejs użytkownika, na którym można kontrolować takie wartości jak czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, przebyte kilometry czy puls. W rowerze stacjonarnym mamy możliwość ustawienia kilku poziomów trudności w zależności od fizycznych możliwości użytkownika ... więcej


Rowery fitness są doskonałą alternatywą dla osób, które nie przepadają za jazdą na dwóch kółkach w czasie zimy i chłodniejszych dni. Rower stacjonarny jest bardzo skuteczny w przypadku treningu mięśni nóg, doskonale sprawdza się w przypadku ćwiczeń kardio. Jest polecany w szczególności osobom, które ze względu na schorzenia układu kostnego nie mogą wykonywać forsujących ćwiczeń czy nawet chodzić na długie spacery. Jazda na rowerze fitness odciąża kręgosłup i w widoczny sposób poprawia kondycję fizyczną, dlatego równie często jest zalecana osobom wykonującym pracę siedzącą.

Przy wyborze roweru stacjonarnego ważna jest efektywność i płynność ćwiczeń, dlatego warto wybrać rower magnetyczny. W jego przypadku istotna jest waga koła zamachowego, bowiem im większa waga, tym większa płynność jazdy.

Filtruj według

Wygląda na to, że nie posiadamy tego, czego szukasz.

Spróbuj zmienić zapytanie i wyszukaj ponownie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć