LINKA HOLOWNICZA ZEFAL BIKE TAXI 2 METRY

BIKE TAXI - Praktyczny system holowania rowerów

• Więcej radości i komfortu dla całej rodziny
  • Wyeliminuj różnice kondycyjne na długich dystansach lub stromych wzniesieniach
  • Tylko na drogach rowerowych

BIKE TAXI to innowacyjne urządzenie, które umożliwia holowanie roweru przez innego rowerzystę. Dzięki niemu możesz cieszyć się wspólnymi wycieczkami rowerowymi z rodziną lub przyjaciółmi, nie martwiąc się o różnicę poziomu sprawności fizycznej. BIKE TAXI sprawdzi się zarówno na długich trasach, jak i na trudnych podjazdach.

Linka jest przeznaczona wyłącznie do użytku na ścieżkach rowerowych. Montuje się ją na szynach siodełka osoby holującej. Zamocowanie linki jest bardzo proste i szybkie.

BIKE TAXI wykorzystuje linię Dyneema, która jest bardzo wytrzymała, samozaciskająca się i bezpieczna. Zefal BIKE TAXI pasuje do każdego typu roweru.

Uniwersalny i prosty w montażu

• Do wszystkich rodzajów szyn siodełka i mostków
  • Bez narzędzi
  • Szybkie podłączanie i odłączanie

BIKE TAXI jest urządzeniem, które można łatwo zamontować na dowolnym rowerze. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi, wystarczy przymocować go do szyn siodełka i mostka. Podłączanie i odłączanie BIKE TAXI jest bardzo szybkie i łatwe.

Linka holownicza Zefal BIKE TAXI jest urządzeniem, które nie przeszkadza w jeździe na rowerze. Jest dyskretny, lekki i zajmuje niewiele miejsca. Możesz go zawsze mieć pod siodłem i używać w razie potrzeby.

Lekki i bezpieczny

• Kołowrotek Performance z pełnym powrotem
  • Lina z poliamidu w Dyneema (wysokiej gęstości) 2 metry
  • Waga: 140 g
  • Maks. obciążenie holu: 90 kg

Zefal BIKE TAXI jest urządzeniem, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas holowania roweru. Wyposażony jest w kołowrotek Performance, który zapobiega zwijaniu się i plątaniu się liny. Linka jest wykonana z poliamidu w Dyneema, który jest materiałem o wysokiej gęstości i wytrzymałości. Lina ma długość 2 metrów, co zapewnia odpowiednią odległość między rowerami.

BIKE TAXI nie obciąża roweru. Waży tylko 140 gramów i ma niewielkie wymiary. Maksymalne obciążenie holu wynosi 90 kilogramów, co wystarczy dla większości rowerzystów.

• UNIWERSALNY - Do wszystkich rodzajów szyn siodełka i mostków.
  • PROSTY MONTAŻ - Bez narzędzi.
  • ŁATWA OBSŁUGA - Szybkie podłączanie i odłączanie
  • BEZPIECZNY - Kołowrotek Performance z pełnym powrotem
  • LEKKI I OSZCZĘDZAJĄCY MIEJSCE - Dyskretny, pod siodłem, jedyne 140 g.
  • MATERIAŁ: Korpus i lina z poliamidu w Dyneema (wysokiej gęstości) 2 metry
  • WYMIARY: 85 x 70 x 47 mm
  • WAGA: 140 g
  • MAKS. OBCIĄŻENIE HOLU: 90 kg