Lampa przednia /bateryjna/ KROSS QUARK F1.0 led 1.0W

LAMPKA ROWEROWA QUARK F 1.0

NOWOCZESNE I BEZPIECZNE OŚWIETLENIE

• Wykorzystuje diodę LED firmy OSRAM, która zapewnia wysoką jakość i jasność światła
  • Posiada dwa tryby pracy: ciągły i migający, które można dostosować do warunków na drodze
  • Zasilana jest wymienną baterią, która umożliwia do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu

Jeśli szukasz lampki rowerowej, która zapewni Ci widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku lub w niesprzyjającej pogodzie, to LAMPKA ROWEROWA QUARK F 1.0 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Ta nowoczesna lampka rowerowa wykorzystuje diodę LED firmy OSRAM, która generuje światło o mocy 60 LM i natężeniu 640 CD, co oznacza, że doświetlisz sobie drogę na odległość co najmniej 50 metrów. Lampka posiada dwa tryby pracy: ciągły i migający, które możesz łatwo zmieniać w zależności od sytuacji na drodze. Lampka jest zasilana wymienną baterią, która zapewnia do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu. Możesz ją ładować za pomocą kabla USB, który jest dołączony do zestawu.

ŁATWA W MONTAŻU I OBSŁUDZE

• Montuje się ją na kierownicy za pomocą silikonowej obejmy, która pasuje do różnych średnic
  • Nie wymaga żadnych narzędzi ani dodatkowych elementów mocujących
  • Ma uszczelnioną obudowę, która chroni ją przed wilgocią i kurzem

LAMPKA ROWEROWA QUARK F 1.0 jest bardzo łatwa w montażu i obsłudze. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani dodatkowych elementów mocujących, aby zamocować ją na kierownicy. Wystarczy, że założysz silikonową obejmę na lampkę i przyciśniesz ją do kierownicy. Obejma jest elastyczna i pasuje do różnych średnic kierownic. Możesz też szybko przenosić lampkę pomiędzy rowerami, jeśli masz więcej niż jeden. Lampka ma uszczelnioną obudowę, która chroni ją przed wilgocią i kurzem. Możesz więc jeździć z nią w deszczu, śniegu lub błocie, bez obawy o jej uszkodzenie.

ELEGANCKA I FUNKCJONALNA

• Ma czarny kolor i minimalistyczny design, który pasuje do każdego roweru
  • Waży tylko 42 g (bez baterii), więc nie obciąża kierownicy ani nie zabiera miejsca
  • Emituje światło o temperaturze 6500 K, które jest zbliżone do naturalnego światła dziennego

LAMPKA ROWEROWA QUARK F 1.0 nie tylko zapewnia Ci oświetlenie, ale też dodaje stylu Twojemu rowerowi. Ma czarny kolor i minimalistyczny design, który pasuje do każdego roweru, niezależnie od jego koloru czy modelu. Waży tylko 42 g (bez baterii), więc nie obciąża kierownicy ani nie zabiera miejsca. Emituje światło o temperaturze 6500 K, które jest zbliżone do naturalnego światła dziennego. Dzięki temu widzisz wszystko wyraźnie i nie męczysz oczu. Lampka ma też funkcję LOW&HIGH BEAM, która automatycznie dostosowuje moc światła do natężenia ruchu.

przednie
Zasilanie