Bagażnik 26"/29" IBERA Pakrak Touring Plus IB RA4

dostawa od 70 zł

Bagażnik IBERA Pakrak Touring Plus IB RA4 - szybki i łatwy montaż

• system Clip-on PakRak
  • mocowanie torby i sakw
  • regulowana wysokość

Jeśli szukasz bagażnika, który pozwoli Ci zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz na długiej wycieczce rowerowej, to bagażnik IBERA Pakrak Touring Plus IB RA4 jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki systemowi Clip-on PakRak możesz łatwo i szybko zamocować torbę na bagażniku, bez użycia narzędzi. Możesz także dołączyć boczne sakwy, które zwiększą pojemność bagażu. Bagażnik ma regulowaną wysokość, dzięki czemu pasuje do większości ram 26”-29”. Jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium anodowanego, które zapewnia trwałość i stabilność.

Duże obciążenie i bezpieczeństwo

• maksymalne obciążenie: 25 kg
  • uchwyt do odblasku lub lampki
  • kompatybilny z różnymi hamulcami

Bagażnik IBERA Pakrak Touring Plus IB RA4 pozwala na przewożenie dużego obciążenia, aż do 25kg. To wystarczająco dużo, aby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy na podróż. Bagażnik ma także uchwyt do montażu odblasku lub lampki bagażnikowej, co poprawia widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Bagażnik jest kompatybilny z systemami hamulców V-brake, Caliper i innymi, więc nie musisz się martwić o dopasowanie do swojego roweru.

Szeroki wybór toreb PakRak

• kompatybilny z torbami PakRak
  • różne rozmiary i modele
  • tradycyjne mocowanie na taśmy i rzepy

Bagażnik IBERA Pakrak Touring Plus IB RA4 jest kompatybilny z torbami PakRak, które są specjalnie zaprojektowane do tego systemu. Możesz wybrać spośród wielu rozmiarów i modeli toreb, które spełnią Twoje potrzeby. Torby PakRak mają wiele kieszeni i przegródek, które pomogą Ci zorganizować swój bagaż. Możesz także używać tradycyjnych toreb, mocowanych na taśmy i rzepy, jeśli wolisz takie rozwiązanie.

• system Clip-on PakRak – wygodny i superszybki montaż do bagażnika na „KLIK”
  • mocowanie torby w systemie PakRak wraz z bocznymi sakwami
  • regulowana wysokość bagażnika pozwala montować go na większości ram 26”-29”
  • bardzo wytrzymałe, lekkie aluminium anodowane wykonane w technologii ciągniętego, obrabianego na ciepło i spawanego metodą TIG materiału
  • maksymalne obciążenie: 25 kg
  • uchwyt do montażu odblasku lub lampki bagażnikowej
  • kompatybilny z systemami hamulców V-brake, Caliper itp.
  • waga: 760 g

Nośność bagażnika nie pozwala na montowanie na nim fotelika rowerowego wg normy EN 14344

Kompatybilny z torbami PakRak: IB-BA9, IB-BA11, IB-BA14, IB-BA15, IB-BA16, IB-BA18, IB-BA19, IB-BA20, IB-BA21, IB-BA22 oraz tradycyjnymi, mocowanymi na różnego rodzaju taśmy i rzepy.

tylny
czarny
Materiał dominujący
aluminium