Bagażnik 28 KROSS ADVENTURE pod sakwy, czarny

Kolor: czarny mat

Nośność: 25kg

Tylni adapter pod lampę umożliwia montaż oświetlenia o rozstawie 50-80mm

Mocowny śrubami do ramy - w komplecie

Wąska konstrukcja z bocznymi podparciami pod sakwy.

Posiada przesunięty w dół punkt montażu sakw, co obniża środek ciężkości, podnosząc bezpieczeństwo i komfort jazdy - zastosowana optymalna konstrukcja pozwala na montaż każdego rodzaju sakwy dedykowanej na bagażnik.

Posiada dolne adaptery pod hak sakwy lub gumy bagażnikowej

Waga: 810g

KROSS Adventure to bagażnik rowerowy dedykowany dla miłośników jazdy z sakwami.

Przystosowaliśmy go do użytku z rowerami wyposażonymi w koła 28 calowe oraz obniżyliśmy jego punkt montażu sakw, dzięki czemu jest stabilniejszy niż inne rozwiązania.

Samochód jest passé, a przyszłością są rowery. Jednak trudno się nie zgodzić, że czasami zabranie większej liczby akcesoriów czy dużego bagażu może być utrudnione dla osób korzystających z roweru. Dlatego stworzyliśmy uniwersalny bagażnik rowerowy KROSS Adventure. Dzięki niemu bez problemu zabierzesz ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy, przymocujesz do niego sakwy i zwiększysz możliwości swojego roweru.

Zadbaliśmy także, byś bez problemów dopasował go do swojego roweru – dzięki szerokiemu zakresowi regulacji można zamontować go do różnych ram rowerowych. Pamiętaliśmy także o wygodzie montażu oświetlenia rowerowego – tylna blacha usztywniająca umożliwi Ci bezproblemowe zaopatrzenie bagażnika w lampkę informującą innych o Twojej obecności na drodze.

Wersja
Na tył
Rozmiar
Uniwersalny