Bidon 0,5L KROSS PURE żółty

• Ergonomiczny kształt i wygodny korek - zapewniają komfort użytkowania
  • Pasuje do większości uchwytów - uniwersalny i praktyczny
  • Niska cena - ekonomiczny i solidny

Jeśli szukasz bidonu rowerowego, który spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości, funkcjonalności i estetyki, to bidon Kross Pure jest dla Ciebie idealny. Ten bidon pozwoli Ci zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu podczas jazdy na rowerze, niezależnie od tego, czy wybierasz się na rekreacyjną przejażdżkę, czy na intensywny trening. Bidon Kross Pure ma pojemność 500 ml, co wystarczy na krótsze wycieczki. Nie musisz się martwić o dodatkowe obciążenie, ponieważ bidon waży tylko 77 g. Jest wykonany z nietoksycznego tworzywa sztucznego, które nie zawiera szkodliwych dodatków, więc możesz pić z niego bez obaw o swoje zdrowie i środowisko. Bidon ma szeroki wlew, który ułatwia napełnianie i mycie. Nie będziesz miał problemów z utrzymaniem go w czystości. Bidon ma ergonomiczny kształt, który dobrze leży w dłoni, oraz wygodny korek, który pozwala na szybkie otwarcie i zamknięcie podczas jazdy. Bidon pasuje do większości uchwytów, więc nie musisz się martwić o kompatybilność z Twoim rowerem. Bidon Kross Pure jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny. Ma ładny design i kolor, który pasuje do każdego roweru. Bidon Kross Pure jest także bardzo ekonomiczny. Jego niska cena nie oznacza niskiej jakości. Jest to solidny i trwały produkt, który posłuży Ci przez długi czas. Nie zwlekaj i zamów bidon Kross Pure już dziś. To najlepszy wybór dla każdego miłośnika kolarstwa.

Idealny na każdą przejażdżkę

Bidon Kross Pure to produkt, który zadowoli każdego miłośnika kolarstwa. Zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu podczas jazdy na rowerze, co jest niezwykle ważne dla zdrowia i kondycji. Jest lekki, wygodny i łatwy w użyciu. Nie musisz się martwić o jego szczelność, czystość czy komfort. Jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, ponieważ jest wykonany z nietoksycznego tworzywa sztucznego. Jest uniwersalny i pasuje do każdego roweru, niezależnie od modelu czy koloru. Jest estetyczny i ma ładny kolor, który doda uroku Twojemu rowerowi. Jest tani i solidny, więc nie będziesz żałować swojego zakupu. Bidon Kross Pure to produkt, który spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że jazda na rowerze będzie jeszcze przyjemniejsza. Nie czekaj i kup bidon Kross Pure już teraz. To najlepsza inwestycja w Twoje hobby.

żółty
Materiał dominujący
tworzywo sztuczne
Pojemność (ml)