w magazynie
DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

Komplet ten przeznaczony jest do rowerów górskich o kołach 24 i 26 cali.

Błotniki zostały przystosowane do montażu z hamulcami typu V-Brake.

Stalowe, mocujące blaszki umożliwiają zarówno poziomą jak i pionową regulację.

Tylny, ruchomy wysięgnik do ramy posiada zintegrowany kanał na linki przerzutek i występuje w dwóch długościach długi i krótki - TUTAJ SPRZEDAWANY JEST DŁUGI WYSIĘGNIK.

Błotnik tylny posiada szeroką płetwę dla zwiększenia ochrony przed zabrudzeniami oraz umieszczony na niej element odblaskowy poprawiający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Błotniki MTB NEXT V-Break z długim wysięgnikiem stosowane są w rowerach w których odległość (tuż za korbą) pomiędzy rurką ramy a oponą jest większa niż 65mm.

Wykonane z tworzywa sztucznego PP w kolorze czarnym.

W komplecie śrubki i blaszki mocujące.

Szerokość: 57mm

Waga:205 g.

Kolor: Czarny.

Mocowanie: Rama o średnicy 25,0 mm - 35,0 mm

Długość błotników:

przedni: 53 cm

tylny: 75 cm

Komplet
czarny
Rodzaj mocowania
szybki montaż
Materiał dominujący
tworzywo sztuczne
Waga (g)
Szerokość (mm)
Model
Next SDL

star star star star star
2021-10-13

ok

Fajne błotniki i łatwe w montażu. Tworzywo dość giętkie, ale dobrej jakości. Etykieta na produkcie informuje, że błotniki przeznaczone są do kół 26''-28''. Moim zdaniem, błotniki spokojnie spasują do roweru 24''-28''. Zamontowałem identyczne na koło 24" i 28" i w obu przypadkach jest ok. Przy zakupie natomiast należy się kierować oznaczeniem SDS lub SDL. SDS ma zaczep błotnika do ramy na krótkim dystansie i będzie pasował do rowerów, w których odległość koła tylnego do ramy sztycowej siodełka jest mniejsza (ok. 2,5 cm), natomiast SDL ma zaczep na dłuższym dystansie - ok. 5cm. W moim przypadku SDS pasował do mojego roweru - koło 28'', a SDL do roweru córki - koło 24". Same błotniki prezentują się na prawdę fajnie. Pierwszy montaż nie zajmuje więcej niż 10 min. W razie potrzeby można je potem zdjąć lub założyć w parę sekund. Generalnie polecam!

Błotniki 24''/26'' MTB SIMPLA NEXT V-Brake SDL długi wysięgnik

Błotniki NEXT to kontynuacja kultowych, sprawdzonych przez miliony użytkowników błotników CLASSIC SDE. Komplet ten przeznaczony jest do rowerów górskich o kołach 26 i 28 cali. Błotniki...