Siodełko FIZIK VENTO ARGO R5 150mm czarne

DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

SIODEŁKO ROWEROWE FIZIK VENTO ARGO R5 150MM

VENTO ARGO R5 to siodełko wyścigowe z krótkim nosem, które zostało zaprojektowane z myślą o kolarzach, którzy lubią jeździć szybko i dynamicznie. W przeciwieństwie do tradycyjnych siodełek, które zachęcają do częstej zmiany pozycji, Argo utrzymuje kolarza w bardziej stabilnej i wyważonej pozycji, co sprzyja lepszej kontroli i równomiernemu rozłożeniu ciężaru. Krótka długość siodełka pozwala na siedzenie bliżej przodu, bez nadmiernego obciążania wrażliwych tkanek.

BUDOWA SPRZYJAJĄCA KOMFORTOWEJ JEŹDZIE

Siodełko posiada również ergonomiczne wycięcie, które zostało opracowane na podstawie szczegółowej analizy nacisku i opinii ekspertów medycznych. Wycięcie to redukuje ucisk na okolicę krocza i poprawia komfort jazdy. Argo jest najbardziej uniwersalnym kształtem siodełka w ofercie Fizik, a każda wersja jest dopasowana do innego stylu jazdy. Jako opcja wyścigowa, Vento Argo zapewnia wrażenia z jazdy, które pasują do rowerów z agresywną geometrią.

Wypełnienie siodełka jest wykonane z własnej formuły pianki typu 1 firmy Fizik, która ma niski profil, jest sprężysta i reaktywna, co zapewnia natychmiastową odpowiedź i optymalne przeniesienie mocy. Celowy kształt siodełka pomaga osiągnąć lepszą postawę jazdy: opuszczony nos wspiera kość łonową, gdy miednica obraca się do przodu, aby dodać siły lub zwiększyć aerodynamikę.

SPECYFIKACJA

• KOLOR: CZARNY
  • DŁUGOŚĆ: 265MM
  • SZEROKOŚĆ: 140MM