[opis1]

Fotelik rowery dla dziecka włoskiej produkcji

Montaż na rowerach z kołami 26-28

Maksymalne obciążenie 22kg.

[/opis1][opis2]

Montaż na okrągłej rurze podsiodłowej o średnicy od 25-46mm.

Możliwość zamontowania także na owalnej rurze podsiodłowej.

Fotelik nie nadaje się do zamontowania na rowerach wyścigowych i z tylnym zawieszeniem - rama musi być sztywna (nie dotyczy to przedniego amortyzatora).

[/opis2][opis3]

Fotelik posiada certyfikat TUV EN 14344

Kraj produkcji: Włochy

[/opis3][opis4]

Belleli SANBAS wykonany jest z mocnego plastiku, nietoksycznego, łatwego do utrzymania w czystości.

Regulowana wysokość podnóżki - szybko i łatwo za pomocą dźwigni. Dodatkowo paski, którymi możesz ograniczyć dziecku możliwość wyskoczenia bądź włożenia nóżki w koło.Konstrukcja fotelika dba zarówno o bezpieczeństwo jak i wygodę.

[/opis4][opis5]

Boczki są na tyle wysokie, że tworzą podłokietniki, natomiast wewnętrzne ścianki przy podnóżkach ograniczają dostęp do koła.

Wypinane 3 punktowe pasy bezpieczeństwa.Specjalne wycięcie pod kask - dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło swobodnie poruszać głową.Miękka wyściółka - wypinana, którą możesz wyprać.

[/opis5][opis6]

Całość montowana na stalowym pałąku, który we współpracy z klipsem (wykonanym również ze stali) pozwoli szybko zdemontować/zamontować fotelik na rowerze - dosłownie jednym kliknięciem.

UWAGA śruby mocujące pałąk powinny być mocno dokręcone, tak samo jak śruby uchwytu na ramie.

Waga: 3,20kg

[/opis6]

Wersja
Pod siodło